Adrian Polański – popularny „Polak” z Fame MMA

0
(0)

Adrian Polański (pseudonim „Polak”) sławę zdobył dzięki prowadzeniu bardzo popularnego kanału na Youtube, co umożliwiło mu rozpoczęcie kariery Influencera. Jego rozpoznawalność podbiły występy w popularnej freakowej federacji FAME MMA, gdzie przez dłuższy czas posiadał ekskluzywny pas kategorii półśredniej. Ma za sobą pięć wygranych i trzy przegrane. Co jeszcze wiemy o Adrianie Polańskim? Czytajcie dalej!

Kim jest Adrian Polański? Życie prywatne „Polaka”

Adrian „Polak” Polański urodził się 11 maja 1996 roku w Warszawie. Wiele osób sądzi, że Polak to nazwisko zawodnika występującego dla organizacji FAME MMA, jest to jednak jedynie pseudonim.

Polański znany jest przede wszystkim fanom FAME MMA. Mężczyzna jest bowiem jednym z największych weteranów i gwiazd tego freakowego oktagonu. Do tej pory walczył osiem razy, z czego pięć z jego pojedynków było zwycięskich.

Prywatnie jest miłośnikiem gier komputerowych, motocykli oraz zwierząt. „Polak” jest posiadaczem szarego kota brytyjskiego o imieniu Venom, zielonego ścigacza Kawasaki i ogromnego zbioru gier na konsolę Playstation.

Ile cm wzrostu ma Adrian Polak?

Dokładny wzrost „Polaka” poznaliśmy dzięki jego występom w organizacji FAME MMA. Mężczyzna posiada 175 centymetrów wzrostu.

Ile waży Adrian Polak?

Adrian Polak waży około 80 kilogramów. Z tego powodu występuje w kategorii półśredniej, której limit ustalony jest na 77 kilogramów.

Adrian Polański w FAME MMA

Adrian Polański debiutował w czerwcu 2015 roku na pierwszej historycznej gali FAME MMA 1. W debiucie rozniósł Daniela Magicala. Potem pojawił się na FAME MMA 2, gdzie przegrał pojedynek z Dawidem Malczyńskim oraz z Don Kasjo. Po tych dwóch porażkach rozpoczęło się trwające do dzisiaj pasmo zwycięstw „Polaka”.

Na FAME MMA 4 pokonał Amadeusza Ferrariego Roślika, z którym był w niezwykle zaognionym konflikcie. Sama walka odbiła się szerokim echem zarówno w polskim świecie MMA, jak i w serwisach zagranicznych. Wszystko przez to, że Roślik zaraz po legalnym nokaucie Polańskiego, kopnął go jeszcze w głowę tzw. soccer kickiem. Za ten ruch został zdyskwalifikowany, a „Polak” automatycznie został ogłoszony zwycięzcą. Mężczyzna przyznał jednak w mediach, że nie czuje się wygranym. Dlaczego Roślik Amadeusz Ferrari tak się zachował? W wywiadach tłumaczył się, że nie zrobił tego specjalnie, a jego reakcja wywołana była ferworem walki. Roślik zdradził jeszcze jeden fakt, o którym nie wiedzieli organizatorzy ani sam „Polak”. Nokaut na FAME MMA wydarzył się w momencie, kiedy sam walczył ze złamaną czaszką. Występując z kontuzją, wiele ryzykował. Gdyby Polański trafił go w głowę, mógłby spowodować wylew albo nawet śmierć przeciwnika.

Następnie Polańskiego przypadkowo i na ostatnią chwilę zestawiono ponownie z Dawidem Malczyńskim na jedynej dotychczas gali FAME MMA UK. Tym razem to „Polak” był górą — ciężko znokautował dotychczasowego mistrza kategorii półśredniej.

20 listopada 2021 roku Adrian Polański po raz pierwszy stanął do obrony pasa i niestety go stracił. Jego rywalem był Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka według wielu powinien się znajdować na miejscu Polańskiego na gali FAME 10. Wyeliminowała go jednak kontuzja.

Przed „Polakiem” kolejne wielkie wyzwanie. Trylogia z „Ferrarim”, która pierwszy raz w historii FAME MMA odbędzie się na nieskończonym limicie czasowym.

Ile walk stoczył Adrian Polak? Jaki rekord ma Adrian Polak?

Rekord Adriana Polańskiego w MMA na ten moment wynosi 5 wygranych i 3 porażki. „Polak” stoczył także dwie walki w formule bokserskiej. Obie zwyciężył.

Adrian Polański — Youtube, Instagram

„Polak” posiada swój kanał YouTube pod nazwą Adrian PoLaK, gdzie wrzuca głównie stworzone przez siebie utwory muzyczne. Aktualnie subskrybuje go 191 tysięcy osób. Przez pewien czas Polański czas rzadko tam zaglądał. Jednak po ponad rocznej przerwie, w maju 2021 roku w serwisie pojawił się film będący teledyskiem do piosenki Faustyn, do której mężczyzna wychodził na walkę na FAME MMA 10. Od tej pory mężczyzna wrócił do regularnej publikacji materiałów na swoim koncie.

Zawodnik FAME MMA skupia się także na kwestiach influencerskich, związanych z prowadzeniem bardzo popularnego konta na Instagramie. W serwisie tym możemy go znaleźć pod nazwą @adrianpolak. Codzienne życie „Polaka” śledzi tam już 430 tysięcy osób.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł