Born2be czyli łatwiejsze zakupy i coraz łatwiejsze zwroty.

0
(0)

Pandemia koronawirusa zmieniła funkcjonowanie naszego społeczeństwa jak i każdego człowieka z osobna. Beztroskie spędzanie czasu z przyjaciółkami w centrum handlowym nie jest już bezpieczną a niekiedy nawet możliwą opcją ronienia zakupów. W czasach lockdownu sklepy są zamykanie, trzeba nosić maseczki, odkażać ręce przed wejściem a czasem stać w długich kolejkach gdy obostrzenia obejmują limity osób. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na robienie zakupów online. Firmy kurierskie prześcigają się w oferowaniu coraz to szybszych i tańszych usług. Dzięki temu nasze zakupy i zwroty są z dnia na dzień łatwiejsze. Sklep born2be nie jest wyjątkiem.

Born2be ułatwi ci zadanie kupienia idealnej kreacji. 

Born2be, który oferuje ogromny wybór ubrań, rozmiarów i kolorów ma na uwadze przede wszystkim komfort Klientów. Wiadomo przecież, że nie każdy wybór będzie trafiony. Trzeba czasem przymierzyć wiele modeli by wybrać ten doskonały. Firma born2be doskonale to rozumie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Wyraźnie widoczne jest to w polityce zwrotów i wymian. Możemy zamówić jednorazowo aż 10 produktów z czego każdy możemy wymienić lub zwrócić bez podawania przyczyny. Jeśli jakaś rzecz nie jest akurat dostępna, możemy w łatwy sposób skorzystać z opcji „powiadom o dostępności”, która jest dodana do każdego wystawionego produktu. Wystarczy wybrać rozmiar i podać swój adres email. Gdy dany model w konkretnym rozmiarze będzie dostępny – strona natychmiast wyśle do nas tę dobrą wiadomość.

Stały kontakt z Klientem.

Born2be posiada Biuro Obsługi Klienta by ułatwić ze sobą kontakt. Możemy zadzwonić, wysłać email lub napisać na czacie z palącym nas problemem. Dzięki temu w szybki sposób anulujemy zamówienie lub zmienimy dane np. rozmiar lub adres, na który ma dojść nasz zakup. Po anulowaniu zamówienia będziemy czekać maksymalnie 14 dni na zwrot jednak często jest to szybciej – dzięki temu będziemy mogli szybko zakupić inne produkty, które bardziej przypadły nam do gustu. 

Wygodne wymiany produktów.

Zrobienie zakupów na stronie nie wymaga założenia konta, jednak jest ono pomocne przy realizowaniu np.: wymian produktów. Tylko zalogowani użytkownicy mogą skorzystać z darmowej i bezgotówkowej wymiany. Możemy jej dokonać przez 30 dni od odebrania przesyłki. Każdy produkt możemy wymienić tylko raz i to tylko pod kątem rozmiaru. Nie musimy się przy tym martwić drukowaniem listów przewozowych – kurier DPD będzie je mial przy sobie. O dacie odbioru klient zostanie poinformowany przez email lub smsem co pomoże zaplanować dzień w taki sposób by być obecnym w momencie odbioru paczki. Klienci, którzy nie mają konta nie mogą skorzystać z tej krótszej metody wymiany jednak nadal mogą zwrócić produkt a po otrzymaniu środków zakupić go ponownie w innym rozmiarze. Nie ma ograniczeń co do ilości wymienianych produktów, a procedura ta jest darmowa.

Szybkie i bezproblemowe zwroty w born2be.

Zwrot w born2be jest możliwy przez 30 dni od momentu otrzymania paczki. Procedura jest bardzo prosta – wystarcz wypełnić formularz online. Ta wybieramy typ zgłoszenia, powód i sposób zwrotu. Jeśli płaciliśmy za pobraniem to koniecznie musimy wpisać dane konta do zwrotu środków. Musimy pamiętać, że produkt musi być odesłany w oryginalnym opakowaniu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu, w którym sklep otrzyma nasze zgłoszenie. Nie ma ograniczeń co do ilości rzeczy, które możemy zwrócić. Dla naszej wygody możliwy jest zwrot kilku produktów w jednej paczce. Dla każdej z nich musimy jednak wypełnić oddzielny formularz. Klienci posiadający status GOLD w klubie lojalnościowym bon2be mogą skorzystać z opcji całkowicie darmowego zwrotu.  

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł