Czym jest Fabryka Siły? Opinie i oferta.

0
(0)

Fabryka Siły to najpopularniejsza strona internetowa poświęcona tematyce ćwiczeń fizycznych, diety, planów treningowych i zbiór artykułów naukowych w tym temacie. Pozwala znaleźć wszystkie zagadnienia, jakie mogą zainteresować osobę wchodzącą dopiero w sport jak i ,,starego wyżeracza”. Działalność Fabryki Siły opiera się na usługach takich jak ustalanie diet czy planu treningowego, która możliwa jest dzięki współpracy z ekspertami. Dodatkowo Fabryka Siły oferuje internetowy sklep z suplementami diety, odżywkami, witaminami i akcesoriami treningowymi. 

Co znajdziemy na stronie Fabryki Siły?

Głównym założeniem Fabryki Siły jest oferowanie opieki dietetyczno- treningowej. Jak to działa? W zakładce Plany treningowe i dietetyczne wybierasz pakiet, jaki Cię interesuje. Oferty różnią się długością współpracy a także zakresem. Na tym etapie musimy również określić swój cel. Zaznaczamy, czy jest nim zwiększenie masy i budowa mięśni, budowa mięśni, schudnięcie czy poprawa siły. Wybrany pakiet opłacamy, po czym uzyskujemy dostęp do konta, w którym czeka na nas ankieta. To bardzo ważny element. Musi być wypełniona dokładnie, rzetelnie i zawierać aktualne informacje. Na jej podstawie specjaliści dobierają plan treningowy i dietę dopasowane do Twoich potrzeb, które dostajesz w możliwie jak najkrótszym czasie. Dodatkowo dostaniesz rozpiskę suplementacji, jaką powinieneś zastosować. Oczywiście w trakcie wypełniania informacji dostaniesz możliwość przedstawienia preferencji odnośnie diety i ćwiczeń tak, aby były dopasowane do Twoich potrzeb i upodobań. Współpraca z trenerem i dietetykiem nie kończy się na wysłaniu Ci planów. Przez cały okres współpracy masz stały kontakt z opiekunami- monitorują Twoje postępy i pozostają do dyspozycji w razie pytań. Dodatkowo strona oferuje zbiór rzetelnych, naukowych artykułów w tematyce sportowej i atlas ćwiczeń. Przeglądając witrynę Fabryki Siły na każdym kroku natkniesz się również na mnóstwo inspiracji i motywacji w postaci zdjęć metamorfoz podopiecznych. W zakładce Sklep odnajdziesz wszystko, co potrzebne będzie Ci w Twojej podróży do celu- suplementy, witaminy, odżywki a także akcesoria treningowe z uwzględnieniem rabatu dla podopiecznych Fabryki Siły. 

Fabryka Siły- opinie.

Fabryka Siły ma bardzo dobre opinie. Oczywiście znajdą się Ci, którzy będą mieli jej dużo do zarzucenia. Pamiętajmy jednak, że jest to strona przeznaczona dla osób początkujących i amatorsko zajmujących się sportem. W tym zakresie Fabryka Siły oferuje zupełnie wystarczające plany dietetyczne i treningowe, zwłaszcza w stosunku do niskiej ceny. Za współpracę z indywidualnym trenerem zapłacimy kilka razy więcej. O ile osoby trenujące zawodowo powinny być pod okiem swojego własnego trenera, tak przeciętnemu człowiekowi w zupełności wystarczy oferta Fabryki.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł