Dawid Podsiadło – kim jest dziewczyna artysty?

Dawid Podsiadło, Rocket Festiwal 2014
0
(0)

Życie prywatne Dawida Podsiadło mocno interesuje jego zagorzałych fanów, jednak artysta niechętnie opowiada o tematach, które nie dotyczą jego muzyki. Wyjątek zrobił w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego. Przyznał, że ma dziewczynę, a my poszukaliśmy informacji na jej temat. Jesteście ciekawi kim jest sympatia Dawida Podsiadło? Czytajcie dalej!

Dawid Podsiadło — życie uczuciowe

U progu kariery Dawid Podsiadło związany był z Eweliną Cnotą. Para planowała nawet razem ślub, ale związek nie przetrwał. Po kilku latach, a dokładnie w 2018 roku, zakochani się rozstali. Jednak samotność artysty nie trwała długo.

W 2020 roku podczas jednego z koncertów, Podsiadło podzielił się ze swoimi fanami informacją o nowym związku. Wybranką jego serca została skrzypaczka Magdalena Laskowska.

Ponieważ artysta mocno chroni swoja prywatność, o jego związku niewiele wiadomo. Rąbka tajemnicy uchylił dopiero w podcaście WojewódzkiKędzierski. Wojewódzki spytał Dawida Podsiadło, jak na co dzień zwraca się do niego jego partnerka.

Dawcia — wyjawił muzyk i przy okazji zdradził też, że od dawna mieszkają razem. Poprawił też Wojewódzkiego, który zapytał, czy zamieszkali razem z „ułatwienia logistycznego”.

Z miłości — oświadczył Dawid.

Czy to jest już ta podróż razem? – spytał go Kuba.

Na ten moment tak — odparł muzyk.

Zanim jednak prowadzący naprowadzili go na ten wątek, interpretowali motywy utworów składających się na nową płytę artysty. W przypływie szczerości Podsiadło wyznał, że jedną z najważniejszych wartości w jego życiu jest miłość, dlatego temat ten tak często porusza w swoich utworach. Odniósł się także do bolesnych momentów związanych z miłością i do tematu rozstań.

Przeżyłem to nie raz, ale nie mam nad tym kontroli, to po prostu się dzieje i dzięki temu powstają kolejne piosenki, więc to nie jest tak, że razem z tym traci się sens życia, tylko po prostu jest trudno żyć. Ja nigdy nie stoczyłbym się za daleko. Mam świadomość, jak jednorazową przygodą jest życie i nie mam zamiaru tego tracić, nawet jak życie bardzo boli, chcę w tym być i czuć to — opowiadał w podcaście.

Co wiemy na temat ukochanej Dawida Podsiadło?

Magdalena Laskowska ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest skrzypaczką, a także nauczycielką gry na tym instrumencie.

Uczenie muzyki to nieodzowna część życia artystycznego — podkreśla kobieta.

Artystka pochodzi z muzycznej rodziny. Jej mama uczy zawodowo gry na fortepianie, a Magdalena od najmłodszych lat towarzyszyła jej podczas lekcji.

Laskowska na koncie ma współpracę z artystami takimi jak The Dumplings, Ralph Kamiński, JIMEEK, Włodzimierz Pawlik, Ewa Bem, Alicja Majewska, Jose Torres oraz zespół Feel. Parę połączyło zatem nie tylko uczucie, ale i muzyka.

Możemy domyślać się, że para poznała się w pracy. Magdalena grała i nadal gra w zespole Dawida. Znaleźliśmy nawet post artysty ze zdjęciem, na którym występuje z Magdą na scenie.

Artystka brała także udział w wielu dużych imprezach takich jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Off Festival czy Męskie Granie.

Kim jest Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Jego kariera od lat nie zwalnia tempa, a on wciąż pozostaje skromnym, i stroniącym od błysku fleszy artystą.

Dawid Podsiadło — życiorys

Artysta urodził się 23 maja 1993 roku w Dąbrowie Górniczej. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej im. Michała Spisaka I stopnia (w klasie puzonu). Swoje zdolności muzyczne rozwijał także w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej.

Pierwsze występy publiczne rozpoczął w wieku 10 lat. W 2011 roku wziął udział w telewizyjnym show telewizji TVN X Factor i został jego laureatem.

W 2013 roku ukazał się debiutancki krążek artysty Comfort and Happiness, który z miejsca podbił listy sprzedaży. Jego kolejna płyta Annoyance and Disappointment zaowocowała kilkoma hitami, które do tej pory nie schodzą z list przebojów. Należy do nich m.in. utwór W dobrą stronę. Po tym wydarzeniu Podsiadło na rok zawiesił swoją karierę. Powód? Jak mówił: musiał na wszystko popatrzeć z perspektywy, złapać oddech i poczekać, aż przyjdzie ochota na coś nowego.

W roku 2018 na rynku muzycznym pojawił się singiel Małomiasteczkowy. Płyta o tym samym tytule od początku zbierała świetne recenzje, a bilety na trasę koncertową wyprzedały się kilka godzin. Koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie wystąpił również Taco Hemingway, uznano za najważniejsze muzyczne wydarzenie roku. w sumie bawiło się na nim 75 tysięcy osób. Tym samym młodzi wykonawcy pobili rekord w sprzedaży największej ilości biletów, ustanawiając nowy rekord Polski.

Dawid Podsiadło ma na koncie współpracę nie tylko z Taco Hemingway’em, ale także z Flirtini, Ten Typ Mes, Pauliną Przybysz, Rosalie, czy Tatianą Okupnik. Nagrał też trzy single dla Męskiego Grania – Elektryczny z Moniką Brodką, Wataha z Organkiem i raperem O.S.T.R., a także Początek z Krzysztofem Zalewskim i Kortezem.

Jest także współproducentem filmu (Nie)znajomi. Prowadzi również swój własny podcast z Radosławem Kotarskim.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł