Internetowy sklep z odzieżą Denley – opinie

0
(0)

Denley to sklep internetowy, który od 2010 roku podbija rynek męskiej mody online. Modny mężczyzna może się tutaj zaopatrzyć w ubrania na każdą okazję, od wyjazdu za miasto po spotkanie biznesowe. Ich marka BOLF otrzymała Laur Klienta i została wyróżniona Odkryciem roku 2012. Jakie opinie na temat Denley można znaleźć w Internecie?

Denley — co to za sklep?

Pierwszy sklep internetowy Denley powstał w 2010 roku, a jego ogromny sukces umożliwił twórcom marki ekspansję również na rynki zagraniczne. W ten sposób w 2011 roku pod nazwą Bolf powstał pierwszy internetowy sklep w Niemczech.

Obecnie Denley posiada 14 sklepów w całej Europie, między innymi w Niemczech, Hiszpanii, Słowacji oraz Grecji. Wszystkie produkty tworzone są zgodnie z obowiązującymi trendami, a sprzedaż odbywa się w sprzyjających dla klienta warunkach. W asortymencie Denley znaleźć można odzież męską, damską, dodatki, a także akcesoria. W sumie jest to ponad 8 tysięcy produktów.

Sklep Denley — opinie

W sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów, którzy podkreślają dobrą jakość oferowanych przez Denley produktów. Asortyment marki jest duży, zgodny z obowiazujacą modą i aktualnymi trendami. Marka podkreśla, że bardzo ważne są dla niej relacje z klientami, słucha ich wskazówek i kieruje się tym, czego oczekują oni w danym okresie.

Pojedyncze negatywne opinie Denley forum dotyczą jedynie problemów z dostarczeniem na czas przesyłek, ale nie zdarza się to często. Ponadto obsługa sklepu reaguje w takich przypadkach bardzo szybko i sprawnie.

Zwroty w sklepie Denley

Zwroty w Denley nie są trudnym procesem i zazwyczaj przebiegają bardzo sprawnie.

W przypadku nietrafionego produktu na zwrot mamy 30 dni. Wystarczy wypełnić załączony za przesyłki formularz i odesłać zwracaną rzecz na adres:

BOLF Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
z dopiskiem:
www.denley.pl

Po dotarciu przesyłki do punktu zwrotu pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego wcześniej dokonano płatności. Należy przy tym pamiętać, że koszty opakowania i odesłania towaru ponosi klient.

Kody rabatowe do Denley

Na rabat o wysokości 10% mogą liczyć osoby, które dokonają zakupów na określoną kwotę.

Na stronie sklepu często pojawiają się także promocje, które w czasie wyprzedaży sięgają nawet 80%.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł