Jakie męskie krótkie fryzury są najmodniejsze?

0
(0)

Męskie krótkie fryzury to ponadczasowy klasyk w najprostszej postaci. Najpopularniejsze, łatwe w utrzymaniu, wymagające umiarkowanej i prostej pielęgnacji a jednocześnie zawsze tak samo schludne i na czasie. Zazwyczaj nie potrzebują żadnej stylizacji, by wyglądać dobrze i prezentują się tak samo w zasadzie niezależnie od tego, czy pamiętaliśmy dziś zwrócić na nie uwagę, czy niekoniecznie. 

Męskie krótkie fryzury- najmodniejsze strzyżenia ostatnich miesięcy. 

Męskie krótkie fryzury mają wiele różnych rodzajów w zależności od sposobu strzyżenia. Do najpopularniejszych w ostatnich miesiącach należą:

  1. Quiff.

Jest to chyba zdecydowany faworyt roku 2021. Charakteryzuje się krótkimi bokami i tyłem oraz dłuższą grzywką podniesioną do góry. Szybko zyskała wielu zwolenników ze względu na efektowny wygląd przy jednoczesnej prostej i szybkiej stylizacji. 

  1. Klasyczne, krótkie cięcie. 

 Wciąż jedną z najczęściej wybieranych fryzur jest proste, klasyczne cięcie na bardzo krótko. Nie wymaga bowiem żadnej stylizacji, jest wygodna, pielęgnacja ogranicza się właściwie do umycia. Nie posiada żadnych specyficznych wygoleń nadających kształt, więc nie musimy pamiętać o częstym poprawianiu tych miejsc maszynką. Włosy rosną w naturalny sposób a nasza ingerencja w fryzurę ogranicza się do dość częstego skracania do jednej długości. Niezwykła wygoda. 

  1. Przedziałek na środku.

Ogromnym trendem w ostatnich miesiącach, zwłaszcza wśród nastolatków stała się fryzura z przedziałkiem. Włosy powinny być nieco dłuższe- około 15 cm i podzielone na środku głowy przedziałkiem na dwie równe części. Jest to jednak wariant dla tych, którzy gotowi są poświęcić swoim włosom więcej czasu. Bardzo ważna jest pielęgnacja, by wyglądały zdrowo a także sama stylizacja. Fryzura będzie prezentowała się dobrze jedynie, jeśli zadbamy o objętość i modelowanie kosmyków. 

  1. Przedziałek na środku.

Wariant od lat chętnie wybierany przez zwolenników nieco dłuższych włosów na całej głowie. Boki są zazwyczaj lekko cieniowane, grzywka może być delikatnie dłuższa. W tej fryzurze najważniejsze jest odpowiednie wyznaczenie przedziałka na boku głowy. Boki są najczęściej gładko zaczesane a grzywka ułożona o góry i na bok. Istnieją jednak różne wariacje tego strzyżenia, jak na przykład idealnie gładko zaczesane na dwie strony włosy. Układanie fryzury przed wyjściem z domu zajmie chwilę czasu i może wymagać użycia stylizatora. Po pewnym czasie nasze włosy powinny jednak zapamiętać, czego od nich oczekujemy i będą same układać się w dobrą stronę a naszym zadaniem będą jedynie lekkie poprawki.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł