Kim jest Aleksy Komorowski?

4
(2)

Aleksy Komorowski to polski aktor filmowy i teatralny młodego pokolenia, który wykształcenie zdobywał w Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2012 roku pojawił się w serialu Hotel 52, gdzie wcielił się w postać Patryka i tym sposobem świat usłyszał o jego nazwisku po raz pierwszy. Największą rozpoznawalność przyniosła mu jednak rola Pawła Mazura w serialu Wszystko przed nami. Była to jego pierwsza główna rola, co dla młodego aktora było nie lada wyzwaniem. Poradził sobie z nim jak widać znakomicie, co potwierdza sympatia widzów i rosnące zainteresowanie jego udziałem w innych produkcjach. Co wiemy o tej stosunkowo nowo poznanej postaci?

Aleksy Komorowski- wiek.

Aleksy Komorowski przyszedł na świat w 1987 roku w Warszawie. W tym roku ma więc 34 lata. Zanim zrozumiał, że jego prawdziwą pasją jest aktorstwo, studiował zarządzanie. Dlatego też Akademię Teatralną ukończył dopiero w 2016 roku. Tym bardziej robi wrażenie tak dobrze odegrana postać głównego bohatera w serialu Wszystko przed nami, ponieważ ten epizod wydarzył się długo przed zdobyciem dyplomu, czyli w latach 2012-2013.

Aleksy Komorowski- dziewczyna.

Aleksy Komorowski jest w związku z Zuzanną Zielińską. Dziewczyna również jest aktorką. Znana jest z ról w filmie Pitbull. Ostatni pies a także takich seriali jak Ojciec Mateusz, Pierwsza Miłość czy Rysa. 

Aleksy Komorowski- model.

Trzeba przyznać, że Aleksy Komorowski może się poszczycić nieprzeciętną urodą. Ma 187 cm wzrostu, jasnobrązowe, nienagannie ułożone zawsze włosy i sylwetkę typowego modela- nie przesadnie umięśnioną, ale równocześnie o męskich kształtach i zarysowanych mięśniach. Jednym słowem w sam raz. Swoimi filmowymi rolami już od czasów Dzień dobry. Kocham Cię podbijał serca głównie pań. Nic więc dziwnego, że interesują się nim wszelkie agencje modelingowe, z którymi regularnie współpracuje. Jego profil z dokładnymi informacjami i wymiarami a także zdjęciami polaroid i standardowymi odnajdziemy między innymi na stronach Mega Model Agency i Nevs Models

Aleksy Komorowski- Instagram.

Profil na Instagramie, który odnajdziemy pod nazwą @aleksykomorowski obserwuje ponad 11 tysięcy osób. Wśród udostępnianych zdjęć znajdziemy standardowe selfie oraz te z planów filmowych czy serialowych. Nie zabrakło również postów z ukochaną partnerką. Aleksy nie jest jednak zbyt aktywny na tym portalu społecznościowym. Jego profil zawiera zaledwie 47 zdjęć. 

Aleksy Komorowski- kariera zagraniczna. 

Jak się okazuje, Aleksy Komorowski jest doceniony nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. Na jego koncie pojawiła się w 2015 roku anglojęzyczna komedia SuperBob. Jak mówi aktor, możliwości rozwoju za granicą otworzyła mu jego uczelnia. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł