Kim jest Ewelina Ruckgaber [Wzrost, partner,mąż, dzieci]

Fot instagram @ewelinaruckgaber_official
4,4
(25)

Ewelina Ruckgaber to utalentowana polska aktorka, która zasłynęła w branży rozrywkowej. Dzięki karierze trwającej ponad dekadę stała się znana ze swojej wszechstronności i oddania swojemu rzemiosłu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej jej życiu i karierze.

Ewelina Ruckgaber przyszła na świat 19 lutego 1986 roku w stolicy Polski, Warszawie. W 2012 roku zakończyła swoje studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.

Jej debiutem telewizyjnym była rola Agaty w serialu TVP1 „Tata, a Marcin powiedział” (1999). Następnie zagrała m.in. Sylwię w „Na Wspólnej” (2003), Agatę Wąsowską w „Pierwszej miłości” oraz Dagmarę w „Na sygnale” (2015). Jednak to występ w popularnym serialu paradokumentalnym „Gliniarze” przyniósł jej największą rozpoznawalność. Od 2016 roku wciela się tam w rolę aspirant sztabowej Natalii Nowak.

Na scenie teatralnej Ewelina wystąpiła w spektaklach takich jak „Król Maciuś I”, „Testament psa, czyli historia o miłosiernej” oraz „Świadectwa wzlotu, upadku, wzlotu, wzlotu, wzlotu, upadku itd. Antka Kochanka”. W 2019 roku brała udział w 12. edycji programu telewizyjnego Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W 2000 roku prowadziła program o nazwie „Do góry nogami”. Ewelina miała również okazję występować w reklamach telewizyjnych oraz użyczać głosu wielu animowanym postaciom w reklamach i filmach. Była także członkiem Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka. W 2018 roku wydała solowy singiel „Świata widzenie”.

Ewelina Ruckgaber – wiek, wzrost

Urodzona 19 lutego 1096 Ewelina ma teraz 37 lat. Piękna aktorka mierzy 170 cm wzrostu.

Ewelina Ruckgaber – usta

Mimo że aktorka jest bez wątpienia piękną kobietą, być może zdecydowała się na pewne modyfikacje w swoim wyglądzie, szczególnie jeśli chodzi o rozmiar swoich ust, co zauważyli fani serialu Gliniarze w roku 2019.

Ewelina Ruckgaber – partner, dzieci, życie prywatne

Mama Eweliny śpiewała w kapeli Czerniakowskiej. To tam poznała jej ojca, aktora Józefa Poloka.

Podczas nagrywania serialu „Gliniarze”, nie był to pierwszy raz, kiedy plan filmowy stał się areną dla pięknej historii miłosnej. Tym razem to Ewelina Ruckgaber (36 lat) i Łukasz Strzałka (32 l.), którzy znaleźli miłość na planie.

Łukasz Strzałka przyszedł na świat w Kędzierzynie-Koźlu, a zdobył sławę dzięki roli w filmie „Kobiety mafii”. Ponadto występował na deskach wrocławskich teatrów, takich jak Teatr Muzyczny w Chorzowie i Teatr Bohema. Podobnie jak jego partnerka, odnajduje się również w dubbingu. Kariera Łukasza nabrała rozpędu, gdy otrzymał rolę Michała Rafalskiego w serialu „Gliniarze”.

Poza swoją działalnością artystyczną, Łukasz czerpie radość z aktywności fizycznej. W roku 2020 osiągnął sukces zdobywając złoty i srebrny medal na Mistrzostwach Aktorów w Pływaniu. Na platformie Instagram możemy go znaleźć pod nazwą użytkownika @lukasz.strzalka.

To nie było przypadkowe zakochanie się od pierwszego spojrzenia, przynajmniej nie dla bohaterów serialu, których tworzą. Pomimo tego, że aktorzy bardzo się polubili od pierwszych wspólnych chwil na planie „Gliniarzy”, ich postacie nie darzą się sympatią. Warto zaznaczyć, że Ewelina jest częścią obsady serialu od pierwszego sezonu! Aktorka musiała długo czekać na poznanie swojego przyszłego partnera. Łukasz dołączył do serialowego zespołu dopiero w piątym sezonie. Od 2019 roku Ewelina i Łukasz spotykają się ze sobą. Oprócz pasji aktorstwa, para dzieli również zainteresowania sportowe oraz muzyczne.

Na początku, Ewelina i Łukasz utrzymywali czysto przyjacielskie relacje. Jednak gdy między nimi pojawiły się iskry, obaj postanowili, że lepiej nie ogłaszać publicznie swojego związku. Łukasz nie pragnął czerpać korzyści ze swojego związku poprzez wykorzystywanie rozpoznawalności partnerki.

Jednakże, kiedy ich związek stał się poważny, zmienili zdanie i postanowili podzielić się tą informacją z mediami. Fani serialu „Gliniarze” byli zachwyceni! Co więcej, inni aktorzy z planu nie mieli nic przeciwko temu.

Ostatnio Ewelina i Łukasz regularnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Ewelina Ruckgaber – Filmy

 • „Drogówka” (2013) jako „Ruda”
 • „Mój Dług” (2021) jako wychowawczyni

Ewelina Ruckgaber – Seriale

 • „Tata , a Marcin powiedział” (1999) jako Agata
 • „Na Wspólnej” (2003-2004) jako Sylwia Muszyńska
 • „Biuro Kryminalne” (2005) jako Jowita Jewer (odc. 1)
 • „Pierwsza Miłość” (2005-2006) jako Agata Wąsowska
 • „Sex FM” (2007) jako Ewelina (odc.7)
 • „Kołowrotek” (2009) jako uczestniczka konkursu miss
 • „Unia Serc” (2011) jako ekspedientka (odc.3-12)
 • „Drogówka” (2013) jako Ruda
 • „Na Sygnale” (2015) jako Dagmara (odc.72)
 • „Sprzątaczki” (2015) jako Ewelina Michalska (odc. 11)
 • „Barwy Szczęścia” (2015) odc.1278
 • „Gliniarze” (od 2016) jako aspirant sztabowa Natalia Nowak

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,4 / 5. Liczba głosów 25

Bądź pierwszy i oceń artykuł