Kim jest Grzegorz Damięcki? [żona, dzieci, wiek]

Mimo, że wielu artystów z jego pokolenia ustąpiło już miejsca młodszym kolegom, to on nie daje o sobie tak łatwo zapomnieć. Kim jest Grzegorz Damięcki? Polski aktor filmowy i teatralny. Debiutował 1991 roku i wciąż w 2022 pozostaje aktywny zawodowo. Trudno się dziwić- w zasadzie cała jego rodzina związana jest z aktorstwem. Cóż innego mógłby robić w życiu z takim zapleczem?

Grzegorz Damięcki- żona, dzieci.

Grzegorz Damięcki jest szczęśliwie żonaty z Dominiką Laskowską. Jak nietrudno się domyślić wybranka jego serca również związana jest ze światem teatru i filmu, choć ona zajmuje się scenografią. Jest też z zawodu architektem. Z czasem ich rodzina zaczęła się powiększać. Antek i Ola są już nastolatkami. Tym bardziej fani byli zaskoczeni, gdy Damięcki został po dłuższym czasie ojcem po raz trzeci. Miał już prawie 50 lat, gdy na świat przyszła Janka. Jak aktor poradził sobie z nową sytuacją? Cóż, to oceniać jedynie jego partnerce. Wiemy jednak z wywiadów, że nie tyle samo rodzicielstwo w tak późnym wieku okazało się wyzwaniem. Damięcki nie zamierzał rezygnować z kariery, zwłaszcza, że w tamtym czasie nie mógł narzekać na interesujące propozycje. Nie lada sztuką było pogodzenie nowego domownika, dwójki nastolatków, partnerki i nowych kontraktów. 

Grzegorz Damięcki- wiek, wzrost, wygląd.

Grzegorz Damięcki urodził się dokładnie 15 listopada 1967 roku, skończył więc niedawno 54 lata. Trudno jednak nie zauważyć, że ilekroć wiek aktora widnieje na jakimkolwiek portalu szybko zaczyna się roić od niedowierzających komentarzy. Niektórzy dają mu śmiało o 10 lat mniej! Zapewne wynika to z jego obecności w świecie aktorskim. Tak długo utrzymuje się na świeczniku, że dla niektórych zwyczajnie przestał się starzeń. Nie można mu jednak odmówić dbania o sylwetkę- jak na swój wiek jest wciąż wysportowany i zadbany. Współgra to z jego przyciągającym uwagę wzrostem- Grzegorz ma aż 180 cm wzrostu. Nie bez znaczenia zostaje rodzina- zdecydowanie odmładza go najmłodsza córeczka, która urodziła się, gdy Damięcki miał już niemal 50 lat. 

Grzegorz Damięcki- rodzina.

Grzegorz jest synem reżyserki Barbary Borys-Damięckiej i aktora Damiana Damięckiego, wnukiem aktorów Ireny i Dobiesława Damięckich, bratankiem aktora Macieja Damięckiego oraz bratem stryjecznym aktorów Matyldy i Mateusza Damięckich. Jak widać cała najbliższa rodzina związana jest od pokoleń z aktorstwem. Możemy podejrzewać, że dzieci Grzegorza będą kontynuować tradycję- nie da się ukryć, że taka rodzina to furtka do kariery. Jedyne, co do nich należy to szlifować talent, którego nie mogły nie odziedziczyć.