Kim jest Leszek Stanek?

0
(0)

Leszek Stanek to polski celebryta nie bez powodu. Jest wokalistą, muzykiem, aktorem, choreografem, tancerzem oraz reżyserem. Co więcej- również za granicą jest ceniony pod względem współpracy i chętnie zapraszany. To całkiem sporo zajęć jak dla kogoś, kto skończył zaledwie 40 lat i połowę życia ma wciąż przed sobą. Mimo wszechstronności, jak to zwykle bywa w świecie show biznesu, największą rozpoznawalność przyniósł mu udział w telewizyjnych programach rozrywkowych. Zagrał też parę mniej lub bardziej znaczących ról w polskich serialach obyczajowych. W 2002 roku pojawił się też w programie muzycznym Idol, gdzie brał udział w przesłuchaniach. Jeśli chodzi o muzykę, to na liście jego utworów odnajdziemy piosenki Give me a hug, In blue, Don’t wanna i Lost boy.

Leszek Stanek- Instagram.

Oficjalny profil artysty odnajdziemy pod nazwą @leszek_stanek. Obserwuje go ponad 86 tysięcy osób. Posty udostępniane przez niego zawierają głównie typowe selfie i inne zdjęcia samego posiadacza a wszystko utrzymane jest w przyjemnych, ciepłych barwach i jak przystało na dobrze prowadzone konto- materiały estetycznie do siebie pasują. Dzięki temu strona jest miła dla oka i nic dziwnego, że chętnie obserwuje go tak wiele osób. 

Leszek Stanek- choroba. 

Na antenie TVN aktor podzielił się informacją o swojej ciężkiej chorobie. Okazuje się, że początkowe, niepozorne objawy zatrucia pokarmowego lub niestrawności zamieniły się u niego w dość szybkim tempie w dolegliwości nie do wytrzymania. Ból narastał, leki nie przynosiły ulgi a na dodatek lekarze wstępnie postawili złą diagnozę. Kiedy wreszcie ustalono, że Stanek cierpi na niedrożność jelit, był już lżejszy o 11 kg i nieunikniona była operacja. Na szczęście zagrożenie życia minęło wraz z zabiegiem a aktor powoli wrócił do siebie. 

Leszek Stanek- Azja Express.W 2016 roku Leszek Stanek wziął udział w popularnym polskim programie rozrywkowym Azja Express. Reality Show, w którym aktor wystąpił w parze z przyjaciółką Izą Miko polega na tym, że każdy duet wyrusza do Azji, gdzie muszą przebyć wyznaczoną trasę dysponując dość okrojonym budżetem, który wynosi zaledwie 1 dolar na osobę dziennie. Najwolniejsi odpadają, najszybsi zdobywają immunitet. Leszek Stanek w towarzystwie Izy Miko zakończył program zdobywając trzecie miejsce. Szybko okazało się, tak jak w przypadku innych reality show, że zupełnie nie ma znaczenia miejsce na podium. Sukcesem i wygraną jest wzbudzenie sympatii w widzach, co bez wątpienia udało się Leszkowi. Od czasu udziału w programie jego popularność zdecydowanie wzrosła.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł