Kim jest Marcin Franc? [dubbing, wiek, Instagram, dziewczyna]

0
(0)

Marcin Franc to niebanalne odkrycie ostatnich lat wśród artystów młodego pokolenia. Jest aktorem filmowym, telewizyjnym, dubbingowym i wokalistą.  Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku i Akademię Teatralną w Warszawie. W stolicy można było zobaczyć go na deskach Teatru Narodowego w spektaklu Lunapark, choć nie tylko. Już na tym etapie kariery, która dopiero się właściwie zaczyna, młody aktor przybrał zawrotne tempo jeśli chodzi o rozwój. Mając wykształcenie aktorskie, muzyczne, obdarzony pięknym głosem szybko zaczął być obsadzany w filmach a także zaczął użyczać głosu postaciom jako aktor dubbingowy. 

Marcin Franc- wiek, wzrost.

Marcin Franc urodził się w 1992 roku. Aktualnie ma więc zaledwie 30 lat. Stwierdzenie ,,zaledwie” może być dla niektórych nieco dezorientujące, jednak pamiętajmy, że zdążył on ukończyć już dwie wymagające Akademie oraz wystąpić w wielu dużych projektach. Dodatkowo jego przyciągająca uroda i 180 cm wzrostu, którymi może się pochwalić zdają się być furtką do nowej ścieżki kariery, np. modelingu.

Marcin Franc- dubbing.

Marcin Franc przygodę z dubbingiem rozpoczął w 2018 roku filmem Ant-Man i Osa. Rok później miał okazję uczestniczyć w znaczącym projekcie jakim był film Gwiezdne Wojny. Skywalker. Odrodzenie. Dużą rozpoznawalność przyniosło mu podłożenie głosu postaci Jaskiera w serialu Wiedźmin. Podobnie dużym sukcesem okazał się Alladyn, gdzie użyczał strun głosowych tytułowej postaci. Wraz ze wzrostem kariery padła propozycja współtworzenia gry Marvel’s Avengers, która wyczekiwaną premierę miała w 2020 roku. Ostatnia większa produkcja z jego głosem to Ron Usterka z 2021 roku. To dobry moment, żeby wspomnieć, że Marcin Franc jest ulubieńcem twórców bajek i filmów familijnych, jeśli chodzi o dubbing. Obdarzony ciepłym głosem i talentem wokalnym wspaniale wpisuje się w magiczny świat. Mogliśmy usłyszeć go choćby w soundtracku do kultowego filmu animowanego Zaplątani.

Marcin Franc- Instagram

Marcin Franc, jak każdy celebryta prowadzi profil na portalu Instagram. Odnajdziemy go pod nazwą @franc.marcin. Obserwuje go ponad 10 tysięcy użytkowników. W postach odnajdziemy głównie selfie aktora, zdjęcia z przyjaciółmi a także te związane z produkcjami. Na pierwszy rzut oka widać jego przywiązanie do teatru i ludzi związanych z nim.

Marcin Franc- dziewczyna.

Na próżno przekopywać internet w poszukiwaniu informacji czy zdjęć Marcina z partnerką. Albo aktor jeszcze nie odnalazł wybranki serca, albo wyjątkowo dobrze chroni swoją prywatność pod tym względem. Mimo ogromu zdjęć z przyjaciółmi, wywiadów i social mediów ani śladu partnerki. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł