Kim jest Marcin Malczyński?

0
(0)

Marcin Malczyński stał się popularny głównie za sprawą prowadzonego wraz z bratem Dawidem kanału na YouTube o nazwie Bracia Malczyńscy. Nazwa ta nie była jednak z nimi od początku. Dopiero za sprawą próśb widzów zamieniła ona pierwotny tytuł, który brzmiał Marcin Malczyński, mimo, że od początku kanał prowadzony był zarówno przez Marcina jak i Dawida. Został on założony w 2007 roku, czyli w czasach, gdy YouTube dopiero raczkował w Polsce pod względem tego typu filmów. Kontent braci opiera się głównie na vlogach z codzienności. Dodatkowo odnajdziemy takie serie jak Istotnie, Typowo, Ciekawostki, Marcin Gra, Luźny Marcin, Typowe Grupy, Dawniej vs Dziś. Choć początkowo humorystyczne filmy, które tworzyli świetnie wpasowywały się w algorytmy i miały duże zasięgi to zdecydowanie czasy świetności ich kanału minęły wraz ze zmianą społeczności YouTube i potrzeb odbiorców a zasięgi znacząco zmalały. Mimo wszystko 3 lata temu bracia Malczyńscy wypuścili własną płytę Neon, która zawierała 16 piosenek i dostępna była w całości na ich kanale. 

Marcin Malczyński- Fame MMA.

Kiedy freakowe organizacje MMA w Polsce zyskały na popularności, bardzo interesowały się YouTuberami ze względu na ich zasięgi i więzy z widzami. Pierwszą i aktualnie najważniejszą z organizacji jest Fame MMA. Starszy z braci Malczyńskich- Marcin, został zaproszony do 5 edycji tej gali. Jak łatwo się domyślić- propozycje chętnie przyjął. Mierzył się wówczas z AdBusterem i było to dobre wejście w sporty walki- starcie wygrał bez większego problemu. Następna walka odbyła się na FameMMA 9 gdzie w starciu z Kubańczykiem zabrakło mu już umiejętności, by pokonać rywala. Podczas FameMMA 11 przyszło mu spotkać się z Tańculą, który pokonał go dość szybko przez TKO.

Marcin Malczyński- wiek, wzrost i waga.

Ze względu na uczestnictwo Marcina Malczyńskiego w galach MMA, wielu zastanawia wiek, wzrost oraz waga YouTubera. Malczyński ma 29 lat. Mierzy aż 196 cm wzrostu, co czyni go zawodnikiem o niesamowicie dużym zasięgu. Jeśli chodzi o wagę nie można podać dokładnej informacji- wacha się ona w granicach norm w zależności od aktualnych przygotowań i przeciwnika do walki.

Marcin Malczyński- Instagram.

Marcin Malczyński posiada bardzo rozbudowany profil na Instagramie. Obserwuje go aktualnie 363 tysięcy osób. Jest bardzo aktywny na tym portalu- konto zawiera 1447 udostępnionych postów a Marcin dzieli się swoją codziennością z rzeszą fanów poprzez Instastory. Wśród jego zdjęć zdecydowanie przeważają te związane z MMA- treningi, konferencje i gale.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł