Kim jest Mariusz Czerniewicz? Polski kulturysta. 

0
(0)

Mariusz Czerniewicz to polski, profesjonalny kulturysta i model Fitness. Wielokrotny zdobywca tytułu mistrza federacji IFBB a także pierwszy Polak w historii, który został posiadaczem karty Pro IFBB w kategorii męska sylwetka. Na co dzień jest trenerem personalnym w dziedzinie sportów sylwetkowych z oficjalnym certyfikatem federacji IFBB. Aktualnie posiada własną stronę internetową, gdzie zawarte są informacje o jego karierze, warunkach współpracy i osiągnieciach. Jeśli chcesz poznać kilka mniej omawianych ciekawostek, które często ciekawią fanów największej gwiazdy sportów sylwetkowych, to znajdziesz je poniżej. 

Mariusz Czerniewicz- wzrost.

Wielu z Was zastanawia się, czy wzrost ma znaczenie w sportach sylwetkowych. Faktem jest, że wysoki wzrost jest atutem na scenie. Mariusz Czerniewicz mierzy 179 cm. Co prawda znajdzie się kilku zawodników wyższych od niego, ale nie może narzekać na uwarunkowania genetyczne. 

Mariusz Czerniewicz- współpraca.

Mariusz Czerniewicz oprócz kariery scenicznej, która wciąż kwitnie prowadzi również działalność jako trener personalny. Jest jednym z niewielu, którzy mogą pochwalić się certyfikatem IFBB. Podopiecznymi zajmuje się już od 10 lat. Mimo, że sam specjalizuje się w sportach sylwetkowych to podejmuje się treningów osób z różnymi celami- od zupełnie początkujących nastawionych na poprawę wyglądu ciała po przyszłych debiutantów na zawodach. Jego opieka polega na rozpisaniu treningu i diety zgodnie z celami i możliwościami osoby trenującej. Kontakt nie kończy się jednak na przekazaniu rozpiski. Każdy klient pozostaje w stałym kontakcie z Mariuszem. Wymieniają regularnie wiadomości a także spotykają się na transmisjach na żywo, żeby konsultować efekty. 

Twarz Fitnessu.

Od 2010 roku Mariusz Czerniewicz jest twarzą magazynu ,,Men’s Healt”. Pojawiał się na okładkach wielu innych magazynów. Za sprawą licznych tytułów był wręcz rozchwytywany przez wszelkie pisma i portale o tematyce sportowej. W 2013 roku został zdobywcą pierwszego w historii IFBB Ben Weider Diamond Cup kat. men’s physqiue. Rok później został uhonorowany IFBB PRO CARD za osiągnięcia w men’s physique division. 

Mariusz Czerniewicz- wykształcenie.

Z wykształcenia Mariusz Czerniewicz jest inżynierem budownictwa. Ukończył studia na Wydziale Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, czyli swoim rodzinnym mieście. Aktualnie jego kariera nie ma nic wspólnego z budownictwem, ponieważ dzięki osiągniętym sukcesom może utrzymywać się jedynie ze swojej pasji. Na jego stronie internetowej pisze o sobie w ten sposób: ,,Inżynier budownictwa. Ale nie buduję mostów. Buduję ludzkie ciała. ‘’

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł