Kim jest Noah Centineo ? [filmy, instagram, dziewczyna]

1
(1)

Noah Centineo to aktor i sensacja internetu, który zyskał sławę dzięki swoim czarującym i interesującym rolom w popularnych komediach romantycznych dla nastolatków. Urodził się 9 maja 1996 roku w Miami na Florydzie w rodzinie pochodzenia włoskiego, niemieckiego i holenderskiego.

Centineo rozpoczął karierę aktorską w 2009 roku, mając zaledwie 13 lat, niewielką rolą w filmie familijnym „The Gold Retrievers”. Kontynuował pracę przy różnych programach telewizyjnych, takich jak Austin i Ally, Shake It Up i The Fosters. Jednak dopiero rola Petera Kavinsky’ego w oryginalnym filmie Netflix „Do wszystkich chłopców, których kochałem” naprawdę zapoczątkowała jego karierę.

„Do wszystkich chłopców, których kochałem” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku i szybko stał się sensacją. Film, oparty na powieści Jenny Han, opowiada historię uczennicy liceum, Lary Jean Covey (w tej roli Lana Condor), która pisze sekretne listy miłosne do wszystkich swoich sympatii, ale nigdy ich nie wysyła. Kiedy listy zostają przypadkowo wysłane, nawiązuje fałszywy związek z jednym z adresatów, Peterem Kavinskym, granym przez Centineo.

Sukces filmu doprowadził Centineo do natychmiastowej sławy, a fani omdlewali nad jego portretem uroczego i słodkiego Petera Kavinsky’ego. Szybko stał się obiektem pożądania nastolatków na całym świecie, a sukces filmu zaowocował sequelem „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham”, który ukazał się 12 lutego 2020 roku. Trzeci i ostatni film z trylogii , „Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze”, ukazał się 12 lutego 2021 r.

Oprócz pracy w serii „Do wszystkich chłopców”, Centineo pojawił się także w kilku innych popularnych komediach romantycznych dla nastolatków, w tym w „Sierra Burgess Is a Loser” i „The Perfect Date”. Miał też na swoim koncie role w poważniejszych dramatach, takich jak serial telewizyjny „The Fosters” i film „Aniołki Charliego”.

Sukces Centineo w branży rozrywkowej nie ogranicza się do aktorstwa. Stał się także influencerem w mediach społecznościowych, z ponad 19 milionami obserwujących na Instagramie. Wykorzystuje swoją platformę do promowania spraw, które go pasjonują, w tym świadomości zdrowia psychicznego i zrównoważonego rozwoju środowiska.

Noah Centineo Filmy :

Noah Centineo to młody amerykański aktor, który w ostatnich latach zyskał sławę dzięki swoim uroczym i pokrewnym występom w wielu popularnych filmach i programach telewizyjnych. Urodzony w Miami na Florydzie w 1996 roku, Centineo rozpoczął karierę aktorską w 2009 roku niewielką rolą w serialu Disney Channel „Austin i Ally”. Od tego czasu zagrał w wielu udanych filmach, urzekając publiczność swoim dowcipem, wdziękiem i chłopięcym wyglądem. W tym artykule przyjrzymy się bliżej niektórym z najbardziej znanych filmów, w których do tej pory wystąpił Noah Centineo.

„Do wszystkich chłopców, których kochałem” (2018)

Być może film, który umieścił Centineo na mapie, „Do wszystkich chłopców, których kochałem” to komedia romantyczna oparta na bestsellerowej powieści Jenny Han. Centineo gra główną rolę męską, Petera Kavinsky’ego, popularnego sportowca z liceum, który wchodzi w fałszywy związek z bohaterką filmu, Larą Jean Covey (Lana Condor), aby wzbudzić zazdrość swojej byłej dziewczyny. Film odniósł sukces krytyczny i komercyjny, a wielu chwaliło występ Centineo jako wyróżniający się wśród obsady.

„Idealna randka” (2019)

W „The Perfect Date” Centineo gra Brooksa Rattigana, licealistę, który tworzy aplikację, która pozwala mu wynajmować się na randkę każdemu, kto jej potrzebuje. Po drodze zakochuje się w dziewczynie o imieniu Celia (Laura Marano), która rzuca mu wyzwanie, by był bardziej szczery w kwestii tego, kim naprawdę jest. Film został dobrze przyjęty przez widzów, którzy docenili naturalny urok i charyzmę Centineo.

„Aniołki Charliego” (2019)

W najnowszym reboocie klasycznej serii filmów akcji Centineo gra Langstona, lojalnego asystenta jednego z głównych złoczyńców filmu. Chociaż jego rola jest stosunkowo niewielka, występ Centineo został doceniony przez krytyków, którzy zwrócili uwagę na jego zdolność do wniesienia głębi i niuansów do tego, co mogło być jednowymiarową postacią.

„Do wszystkich chłopców: PS Wciąż cię kocham” (2020)

Kontynuacja „Do wszystkich chłopców, których kochałem”, „P.S. Wciąż cię kocham”, rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się pierwszy film, a Lara Jean i Peter oficjalnie spotykają się. Jednak ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy Lara Jean otrzymuje list od jednej ze swoich dawnych sympatii. Po raz kolejny Centineo błyszczy jako Peter, wnosząc do postaci poczucie ciepła i wrażliwości.

„Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze” (2021)

Trzeci i ostatni film z trylogii „Do wszystkich chłopców”, „Zawsze i na zawsze”, śledzi losy Lary Jean i Petera, którzy przygotowują się do ukończenia szkoły średniej i kolejnego rozdziału w życiu. Po raz kolejny Centineo zapewnia dopracowany i szczery występ, umacniając swój status ulubieńca fanów wśród wielu wielbicieli serii.

Oprócz tych filmów Centineo pojawił się także w wielu innych projektach, w tym w filmie Netflix „Sierra Burgess Is a Loser”, serialu Freeform „The Fosters” oraz oryginalnym filmie Disney Channel „How to Build a Better Boy” ”. Ze swoim niezaprzeczalnym talentem i naturalnym urokiem nie ma wątpliwości, że Noah Centineo będzie urzekał publiczność przez wiele lat.

Noah Centineo to wschodząca gwiazda branży rozrywkowej, która podbiła serca fanów swoimi charakterystycznymi i czarującymi występami. Stał się wybitną postacią w gatunku komedii romantycznych dla nastolatków i nadal poszerza swój zasięg poprzez media społecznościowe i działalność rzeczniczą. To będzie ekscytujące zobaczyć, jaka przyszłość czeka tego utalentowanego aktora.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 1 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł