Kim jest Piotr Głowacki? [dzieci, żona, filmy]

0
(0)

Piotr Głowacki to polski aktor filmowy i teatralny. Z dużego ekranu kojarzony jest głównie dzięki takim hitom jak Listy do M, Bogowie, 1800 gramów czy Planeta Singli. Jeśli chodzi o seriale to znają o na pewno miłośnicy Na dobre i na złe, Instynkt, Na noże. Kim jest prywatnie i zawodowo Piotr Głowacki?

Piotr Głowacki- teatr.

Piotr Głowacki znany jest również ze swojego bogatego dorobku teatralnego. Stawał na deskach największych polskich teatrów nie ograniczając współpracy do jednego. Ostatni większy spektakl, gdzie mogliśmy zobaczyć Głowackiego to Ożenek z 2017 roku. Jego pracę widzimy nie tylko w postaci, którą odgrywa. Jest on także scenarzystą i reżyserem. Dodatkowo warto zaznaczyć, że w latach 2014-2015 obejmował stanowisko wiceprezesa Związku Artystów Scen Polskich. Wszystko to zaowocowało długą listą nagród. Znacznym wyróżnieniem w 2016 roku była dla Piotra nagroda Osobowości Roku przyznawana przez szanowany i uznawany w kręgach jako wyznacznik magazyn Osobowości i sukcesy. W tym samym roku został również doceniony nominacją do Telekamery Tele Tygodnia w kategorii o wdzięcznie brzmiącej nazwie: Nadzieja telewizji. W tym miejscu warto zaznaczyć, że oprócz zaangażowania w fizyczny teatr, Piotr Głowacki jest mocno związany z Teatrem Telewizji. 

Piotr Głowacki- żona, dzieci.

Jeśli chodzi o prywatne życie Piotra Głowackiego, to jest on żonaty z Agnieszką Marek. Ona również swe życie łączy z aktorstwem zarówno filmowym jak i serialowym. Dodatkowo dubbinguje postacie. Małżeństwo jest już prawie 10 lat po ślubie a znają się jeszcze ze szkoły teatralnej. W 2017 roku doczekali się dwójki dzieci- bliźniaków. Uwagę zwracają ich rzadkie, urokliwe imiona- Ida i Aaron. 

Piotr Głowacki- wiek, wzrost.

Piotr Głowacki urodził się dokładnie 29 marca 1980 roku. Niedługo będzie więc obchodził 42 urodziny. To może nieco dziwić biorąc pod uwagę jego kondycję i sylwetkę. Dodatkowo odmładzają go 5-letnie w tym momencie dzieci i zaledwie dwa lata młodsza żona, która wygląda jakby dopiero zeszła z wybiegu. Aktor ma 170 cm wzrostu, co tym bardziej dodaje jego sylwetce pożądanych proporcji. 

Piotr Głowacki- Instagram.

Na Instagramie profil Piotra Głowackiego odnajdziemy pod nazwą @spokuj. Obserwuje go prawie 20 tysięcy użytkowników a on chętnie i często udostępnia zdjęcia nie tylko z pracy, ale także z żoną i dziećmi. Codziennie możemy też uczestniczyć w jego życiu dzięki relacjom na Instastory, które udostępnia fanom. Czasem też przewijają się na jego profilu odważne posty związane z poglądami i odniesienia do aktualnych wydarzeń w kraju.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł