Kim jest Piotr Kraśko?

0
(0)

Piotr Kraśko to znany, polski dziennikarz, prezenter, publicysta oraz teatrolog. Rozpoznawalność zawdzięcza głównie Telewizji Polskiej, w której przez wiele lat był dziennikarzem. W latach 2012-2016 był szefem redakcji Wiadomości TVP1. Po długich latach współpracy przeniósł się jednak do TVN, gdzie przez 4 lata był współprowadzącym popularnej śniadaniówki Dzień Dobry TVN. 

Piotr Kraśko- życiorys, wiek i wykształcenie.

Piotr Kraśko urodził się 11 lipca 1971 roku w Warszawie. W tym roku ma więc równe 50 lat. Tam też ukończył liceum a następnie studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. 

Piotr Kraśko- prawo jazdy.

Wieloletnia kariera Piotra nie obyła się bez skandali z jego udziałem. Nie tak dawno temu wypłynęły informacje, że Piotr Kraśko został ukarany za prowadzenie samochodu bez pojazdu. Okazało się, że uprawnienia odebrano mu aż 6 lat temu. Mimo, że przez lata udawało mu się jeździć, to wpadł podczas rutynowej kontroli. Internet i telewizja zawrzały a na prezentera spadła fala hejtu. Spotkał się z krytyką nie tylko widzów i społeczności internetowej, ale również inni celebryci publicznie wyrażali swoje zdanie. Zarzucano mu między innymi bycie ponad prawem. Wielu spekuluje bowiem, że nie jest to możliwe, aby nikt nie sprawdził wcześniej podczas kontroli jego dokumentów i że jakaś musiała przez ten czas mieć miejsce. Ostatecznie jednak dziennikarz został skazany przez sąd na 7,5 tysiąca kary grzywny oraz kolejny rok zakazu prowadzenia pojazdów. Kraśko zaraz po wypłynięciu tej informacji napisał publiczne przeprosiny i przyznał się do błędu. 

Piotr Kraśko- Instagram.

Piotr Kraśko jak każdy celebryta posiada profil na Instagramie. Obserwuje go na ten moment 151 tysięcy osób, co jest bardzo pokaźną liczbą. Nie jest to co prawda tak duże konto jak topowych polskich influenserów, ale jest to zdecydowanie już liczba, którą można się pochwalić. Kraśko publikuje tam głównie zdjęcia z innymi znanymi osobistościami, informacje polityczne i te związane z aktualnymi wydarzeniami. 

Piotr Kraśko- Dzieci.

Piotr Kraśko jest w związku z Karoliną Ferenstein. Mają dwóch synów. W 2007 roku przyszedł na świat Konstanty a dwa lata później Aleksander. Po dłuższej przerwie, bo w 2016 roku ich rodzina powiększyła się o córeczkę Larę. Choć Kraśko nie udostępnia na mediach społecznościowych zbyt wielu zdjęć z życia prywatnego, to na jego Instagramie możemy odnaleźć nieliczne posty z wizerunkiem jego potomnych. Głównie są to zdjęcia z podróży oraz aktywności fizycznych, takich jak narty czy jazda konna. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł