Kim jest Radzimir Dębski?

5
(2)

Radzimir Dębski posługujący się też pseudonimem Jimek (który wziął się z podwórka, tak nazywali go koledzy) jest synem znanej piosenkarki i producentki muzycznej Anny Jurksztowicz i kompozytora Krzesimira Dębskiego. Urodził się w 1987 roku i ma troje rodzeństwa – wszyscy z równie oryginalnymi imionami jak Tolisława, Dobromira i Maria. Może pochwalić się solidnym muzycznym wykształceniem, które zdobył na Uniwersytecie im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Uniwersytetu Kalifornijskiego w USA. Artystyczne korzenie po rodzicach jak i ciężka praca opłaciła się ponieważ Radzimir może poszczycić się wieloma sukcesami – jego remix znalazł się na płycie samej Beyonce, komponował muzykę do serialu „Ranczo” i programów informacyjnych. Jego płyta 2015 nagrana wraz z Miłoszem Boryckim spotkała się z przychylnym odbiorem za granicą a w 2017 roku współtworzył muzykę do filmu „Sztuka kochania” za którą otrzymał nagrodę Orły a w ostatnim czasie do głośnego serialu Netflixa „Sexify”. 

Instagram i media społecznościowe

Radzimir posiada profil na instagramie jednak jest on ukryty. Na swoim oficjalnym fanpage na facebooku z kolei zgromadził ponad 180 tysięcy lajków. Profil jest regularnie aktualizowany a najnowszy wpis zapowiada koncert w czerwcu 2022 roku na warszawskim Bemowie. Liczne zdjęcia ukazują jego życie głównie zawodowe – wspólne zdjęcia ze spotkania z innymi aktorami jak z Ewą Błaszczyk, Piotrem Głowackim. Zdjęcia samego artysty są bardzo zróżnicowane – od oficjalnych stylizacji w garniturze i pod krawatem do fotek gdzieś pod ogrodzeniem w dresie. Radzimir nawet na swoim profilu emanuje autentycznością i nikogo nie udaje i pokazuje życie takim jakie jest – czasem oficjalne, czasem na kacy i rozmazane, czasem skupione na pracy a czasem przy stole ze znajomymi z papieroskiem.

Radzimir Dębski wzrost, wiek, dziewczyna

Muzyk jest pokaźnych rozmiarów mierzy dokładnie 188 cm a w tym roku kończy 35 lat. Dla wszystkich singielek mamy jednak smutną wiadomość – artysta od 10 lat jest okupowany przez prześliczną modelkę Klaudię Wróbel. Staż związku Radzimira raczej nie pozostawia złudzeń, że ten model nie będzie dostępny w najbliższym czasie. 

Radzimir Dębski najbliższe koncerty 

Radzimir Dębski po dwóch latach ciszy postanowił zorganizować koncert na bemowskim lotnisku. Z pewnością ma to związek z luzowaniem obostrzeń i przewidywaniami o końcu pandemii koronawirusa. Wydarzenie zaplanowane jest na 12 czerwca 2022 roku i nosi tytuł JIMEK & GOŚCIE: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU w Warszawie. Wspomnianymi goścmi będą między innymi Margaret, Rosalie i KIZO. Na koncercie będzie można usłyszeć hiphopowe utworu amerykańskie w wykonaniu symfonicznym. Bilety są cały czas dostępne w sprzedaży na stronie empiku. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł