Kim jest Sławomir Zapała?

W 2014 roku polską scenę muzyczną podbiła nowa postać, jaką był Sławomir. Dość specyficzna gwiazda szybko zainteresowała rzesze fanów, zwłaszcza, że tworzył muzykę typowo użytkową, w stylu rock-polo, przy której bawili się wszyscy. Kim jest ten artysta i skąd wziął się nagle na szczycie muzycznej kariery?  Sławomir Zapała, bo tak brzmi jego oryginalne nazwisko jest nie tylko piosenkarzem, ale też jak się okazuje aktorem, konferansjerem i prezenterem telewizyjnym. Sławomir to postać wykreowana na potrzeby wizerunku scenicznego, który pasował do rodzaju muzyki jaki zamierzał tworzyć. W 2015 roku na YouTube ukazał się pierwszy teledysk do jego debiutanckiego utworu Magiera a ilość wyświetleń szybko przerosła najśmielsze oczekiwania artysty. Od tego momentu kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. Każdy kojarzy takie hity jak Ni mom hektara, Aneta czy kultowa wręcz Miłość w Zakopanem. Kreacja stworzona przez Zapałę okazała się strzałem w dziesiątkę. Sławomir był rozpoznawalny, wyróżniał się na scenie i organizatorzy wszystkich festiwali ubiegali się o jego koncerty, dzięki czemu były one i są do tej pory niesamowicie w cenie. Wraz ze wzrostem popularności zainteresowały się nim również programy rozrywkowe i mogliśmy zobaczyć go między innymi w Tańcu z Gwiazdami. 

Sławomir Zapała- filmy.

Niewielu zdaje sobie sprawę, że za tą wykreowaną postacią kojarzoną jedynie z muzyką i zabawą stoi niezwykle utalentowany aktor z wykształceniem zdobytym w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Sławomir Zapała wystąpił w takich filmach jak Karol. Człowiek, który został papieżem, Hotel 52, Czas honoru, Prawo Agaty, Ojciec Mateusz czy wreszcie Świat Według Kiepskich. Nie mieliście o tym pojęcia, prawda?

Sławomir Zapała- wiek.

Wielu z Was zapewne trapi, ile właściwie Sławomir ma lat. Wykreowana przez niego kolorowa postać faktycznie jest problematyczna, jeśli chodzi o określenie wieku. Artysta urodził się 19 marca 1983 roku, w tym momencie ma więc 38 lat. 

Sławomir Zapała- wzrost.

Wzrost celebrytów to coś, o czym pisze się rzadko, bo właściwie kto mógłby się nad tym zastanawiać? Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Wielu ciekawi jakiego wzrostu są ich idole, których nie widzą nigdy z bliska. Jeśli chodzi o Sławomira, to mierzy on 180 cm. 

Sławomir Zapała- żona.

W 2011 roku Sławomir poślubił Magdalenę Kajrowicz. Jest ona aktorką filmową i serialową a w ostatnich latach także piosenkarką. Często można zobaczyć ją u boku męża na scenie, kiedy to towarzyszy mu w występach. W 2016 roku na świat przyszedł ich syn- Kordian.