Kim jest Stefan Pawłowski? [dziewczyna, filmy, Instagram]

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aktor młodego pokolenia urodzony w 1986 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest wnukiem wielokrotnego medalisty olimpijskiego w szermierce Jerzego Pawłowskiego i aktorki Teresy Szmigielówny. Mimo uzdolnień sportowych Pawłowski wybrał zawód aktora i ukończył Akademię Teatralną w Warszawie w 2015 roku a działalność artystyczną prowadzi już od 2012 roku. Ma brata Józefa, który również jest aktorem. 

Stefan Pawłowski – instagram 

35 letni aktor prowadzi profil na instagramie a tam śledzi go już 42 tysiące osób. Wielu obserwatorów zwraca uwagę na przedwojenną urodę Pawłowskiego. Efekt ten może potęgować fakt, że aktor wielokrotnie wcielał się w postacie z okresu wojny lub przedwojennych czasów. To skojarzenie może też wywoływać imię Stefan, które było często nadawane w dawniejszych czasach. Aktor na swoim profilu dzieli się zdjęciami swoich pasji – z planów filmowych, nart, snowboardu, wspinaczek i podróży zagranicznych jak podróż do Włoch czy Francji. Jest miłośnikiem Bieszczad i regularnie odwiedza to miejsce w okresie zimowym gdzie może do woli korzystać ze śniegu i uprawiać ulubione sporty. 

Stefan Pawłowski – żona, życie prywatne

Aktor w przeciwieństwie do swojego brata Józefa nie jest żonaty. Strony plotkarskie donosiły o domniemanym romansie z Katarzyną Maciąg a później w 2021 wiązano go zaś z aktorką Katarzyną Pyszyńską, która do 2007 roku była w związku z raperem Pezetem. Pawłowski nie potwierdził ale też nie dementował tych doniesień. Stefan i Józef w 2021 roku przeżyli rodzinną tragedię. Po długiej chorobie zmarł ich ojciec w wieku zaledwie 64 lat. Piotr Pawłowski był zapalonym kajakarzem, wykonywał zawód grafika. Osierocił łącznie aż piątkę dzieci. 

Stefan Pawłowski role, filmy

Artysta zagrał w dobrze ocenianym filmie „Jack Strong” wyreżyserowanym przez Pasikowskiego. Grał w serialu „Czas honoru” u boku Zakościelnego i Wesołowskiego. Rozwija się też w kierunku aktora dubbingowego – podkładał głos do takich hitów jak „Niesamowity Spiderman” czy Transformers: Czas zagłady” oraz w wielu pomniejszych rolach jak Jeż z Erlenwaldu w serialu Wiedźmin czy w kreskówkach np. „Klub Winx”. Aktor błyszczy też już od 13 sezonów w produkcji TVP „O mnie się nie martw” gdzie gra mecenasa Marcina Kaszuba. Partneruje mu inna znana gwiazda czyli Joanna Kulig.