Medicine marka – ubrania, styl, jakość

0
(0)

Marka Medicine pojawiła się na polskim rynku odzieżowym w roku 2013, zastępując większość wcześniejszych placówek Reporter. Jej właściciel, Brandbq zdecydował o utrzymaniu w działalności obu swoich brandów: Reportera i nowego Medicine. Ten pierwszy funkcjonuje z powodzeniem od roku 1994, chociaż wtedy jeszcze sprzedawał swoją odzież w sklepach multibrandowych, a jako oddzielny znak towarowy zaczął w Polsce działać od 2003 roku. Burzliwa historia i likwidacja działania Reportera w 2009 nie doprowadziły jednak do zniknięcia z rynku tej świetnej jakości odzieży, firmę kupiła spółka Skyline Investment i skutecznie ją reaktywowała.

Co sprzedaje i wytwarza medicine marka?

Medicine marka należąca do właściciela wcześniejszej sieci Reporter oraz Answear.com w dniu swojej oficjalnej premiery miała aż 60 salonów w całej Polsce. Głównym założeniem tej nowoutworzonej marki było otwieranie dziesięciu salonów rocznie w głównych polskich miastach, aktywny rozwój sprzedaży online i ekspansja zagraniczna.

Wszystkie ubrania Medicine projektowane są przez polskich projektantów, a w ich tworzeniu często biorą udział znani, krajowi artyści. Tym samym sieć dostarcza klientom unikalnych, niepowtarzalnych kolekcji odzieżowych, które co ważne, sprzedawane są wyłącznie w wersji limitowanej.

Celem marki jest twórcze podejście do współczesnej mody i dostrzeganie w niej tego, czego nie widzą inni. Wyłuskiwanie z pomocą artystów przyszłych trendów i tworzenie w oparciu o niej oryginalnych stylizacji pełnych autorskich nadrukach, miłych dla oka kolorów i nieprzerysowanej fantazji. Można śmiało powiedzieć, że w sklepach Medicine znajdziemy produkty modne, ale nie monotonne. Nic, co mogłoby podpadać pod rutynę, jaką dostanie się w stu innych, konkurencyjnych sklepach. To połączenie oryginalności, poszukiwania trendów i odpowiadania na potrzeby tych, którzy przede wszystkim cenią sobie indywidualność, nie zgadzając się na masówkę.

Jak na swojej internetowej stronie podkreśla sama marka jest ona „manifestem niezależności”. Poszukiwaniem odzieży dla tych, którzy chcą czegoś więcej.

Popularne kolekcje specjalne:

  • Odzież Jakub Zasada – pod hasłem chwil malowanych codziennością
  • Eviva L’arte – wokół impresjonizmu
  • Seria The Witcher – w całości inspirowana fantazyjnym światem Wiedźmina
  • Kolekcje Natalii Szwed, Trzech Energii i Design by Śliwa Nałęczowska
  • Arcyciekawa wersja „Możliwości” projektowana we współpracy z Fundacją Wisławy Szymborskiej
  • Ubrania by Alek Morawski, Bartek Bojarczuk, Summer Posters, Tattoo Art. I wiele innych

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł