Polecane filmy netflix – sprawdź, co warto obejrzeć!

0
(0)

Filmy produkowane bezpośrednio przez platformę streamingową Netflix cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Corocznie powstaje ich przynajmniej kilkanaście, do nawet kilkudziesięciu i co ciekawe, wiele z nich staje się hitami, które obejrzeć można tylko w ramach abonamentu na tej platformie. Jakie najlepsze produkcje powstały w 2021 roku? I które z nich zasługują na miejsce w topowej dziesiątce?

Top 10 – polecane filmy netflix

Przeglądając najnowsze, końcowo roczne zestawienia hitów Netflixa, przygotowaliśmy dla Was czołową dziesiątkę. To lista filmów z różnych kategorii – tych, które zyskały największe jak dotąd grono fanów. Nowości!

Sprawdzamy: polecane filmy netflix

Top 10 Dramat biograficzny „Wykopaliska”. Produkcja, która sięga do czasów nadchodzącej o krok II wojny światowej. Majętna wdowa wynajmuje archeologa, który ma przeprowadzić wykopaliska na terenie jej posiadłości.

Top 9 Kryminał sportowy i dokument w jednym „Sportowe opowieści: Bójka w the Palace”. Coś dla fanów NBA. Rok 2004 i dzień, który zaważył na reputacji trenerów, zawodników i sędziów.

Top 8 Horror „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”. Młody policjant i mała wieś na Podlasiu.

Top 7 Biografia i dokument „Schumacher”. Nakręcone przy dużym wsparciu rodziny Michaela Schumachera, pełne unikalnych wywiadów, zdjęć i niepublikowanych wcześniej opowieści.

Top 6 Horror „Ulica strachu – część 3: 1666”. Bohaterka przenosi się do 1666 roku i poznaje prawdę od Sarah Fier, w tym czasie w 1884 przyjaciele walczą o życie i przetrwanie miasteczka Shadyside.

Top 5 Horror „Ulica strachu – część 2: 1978”. Nie pozwoli Ci zasnąć: morderca terroryzuje przeklęte miasteczko i zmienia lato na obozie w makabrę.

Top 4 Fantasy animowane „Wiedźmin” Zmora Wilka” . Szersza i dalsza perspektywa historii Wiedźmina, w której bohaterem jest młody wiedźmin, dopiero co wyrywający się biedzie.

Top 3 Dramat z charakterem „Malcolm i Marie”. Filmowiec wraca po premierze do domu, ale ani dla niego, ani dla jego dziewczyny nie będzie to ciąg dalszy wybornego wieczoru. Na jaw wychodzą tajemnice.

Top 2 Komedia animowana „ Mitchellowie kontra maszyny”. Pełna humoru przygoda z niecodzienną, zwariowaną rodzinką i jej przygodach podczas buntu maszyn.

Top 1 Dramat psychologiczny „Prime Time”. Główny bohater przenosi się do ostatniego dnia roku 1999 i z bronią w ręku włamuje się do telewizyjne studia, biorąc zakładników.

Jak widać, jest w czym wybierać! Pamiętajmy, że Netflix realizuje filmy w dziesiątkach państw całego świata, więc rankingi popularności mogą się od siebie znacznie różnić.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł