Tatuaże napisy męskie- popularne wzory, historia i wtopy. 

0
(0)

Tatuaże napisy męskie to wariant, który istnieje od samego powstania tatuowania, wciąż jest tak samo chętnie wybierany i w zasadzie mamy pewność, że nigdy nie przestanie być w modzie. Przez długie lata ten rodzaj modyfikacji ciała pełnił różne funkcje, stąd też popularność symboli, znaków i napisów. Dodatkowo jeszcze nie tak dawno temu przyjmowało się, że tatuaż powinien mieć znaczenie. Najbardziej wymowne, jednoznaczne i o jasnym przekazie były więc słowa. Często decydowano się więc na wytatuowanie na przykład jakiejś sentencji, zwłaszcza jako pierwszy tatuaż. Bardzo szybko modyfikacja ta zaczęła służyć upamiętnianiu wydarzeń czy uwiecznianiu ważnych dla posiadacza osób, pojawiły się więc daty i imiona. Z czasem moda zaczęła się zmieniać i przeszła przez najróżniejsze etapy. 

Tatuaże napisy męskie- moda na cytaty rodem z Pinteresta.

Gdy tatuaże zyskały na popularności i stały się nieco bardziej społecznie akceptowalne i zaczęli się na nie decydować zwyczajni śmiertelnicy nastała era, o której dziś wolimy pewnie zapomnieć. Wiele lat temu jeśli już pospolity człowiek decydował się na tak odważny krok jak tatuaż, to musiał on być delikatny, łatwy w ukryciu i przede wszystkim mieć znaczenie. Ludzie pisali sobie więc na ciele takie optymistyczne sentencje jak Don’t worry be happy czy Stay Strong lub nieśmiertelne Carpe Diem. Okres ten pokrywał się również ze wzrostem powszechności internetu i możliwe stało się dzielenie zdjęciami, co dumni posiadacze unikalnych napisów chętnie robili. Problem pojawił się, gdy następni chętni inspirowali się i robili identyczne tatuaże. W krótkim czasie stały się tak oklepane i straciły na wyjątkowości, że teraz już mało kto się na nie decyduje. 

Tatuaże napisy męskie- największe faile. 

Szczęśliwie już nieco odeszła moda na tatuowanie sobie imion partnerek. Ile problemów przyniósł ten nierozsądny trend wiedzą najlepiej sami posiadacze imienia byłej dziewczyny. Podobnie wstydliwe okazały się obcojęzyczne, zwłaszcza chińskie napisy szalenie modne jeszcze nie tak dawno temu. Problem w tym, że często dopiero po pochwaleniu się zdjęciem takiego nabytku w internecie okazywało się, że nie do końca to miało być tam napisane…

Tatuaże napisy męskie- aktualne trendy. 

Aktualnie z mody nie wychodzą ważne daty. Jeśli chodzi o same napisy, to raczej nie wykonuje się już oklepanych sentencji- ewentualnie bliskie posiadaczowi cytaty. Popularne są raczej wymyślone przez klienta słowa czy zdania lub skróty literowe. Ostatnio z przyjściem nowej mody, zwłaszcza mężczyźni decydują się na patriotyczne napisy.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł