zalando lounge – oferta, dostępne marki i promocje .

0
(0)

Kto zna Zalando ręka w górę! Podejrzewam, że pojawiłby się las rąk. Z Zalando lounge  to już jednak inna historia. Platforma została założona w Berlinie w 2010 roku (!) i dzisiaj działa w 11 krajach w Europie między innymi Francji, Hiszpanii, Belgii, Austrii, krajach nordyckich i w UK. Firma szczyci się 15 milionową klientelą i własną zakupową aplikacją  mobilną dostępną na wszystkie systemy operacyjne. 

Zalando a zalando lounge –

Największą różnicą jest oferowany asortyment – w Zalando Lounge nie ma stałej oferty bo produkty zmieniają się wraz z zapowiedzianymi promocjami, które każdego dnia są inne. W dodatku promocje są ograniczone czasowo i ilościowo. Klient musi samodzielnie zadbać o to by udało mu się kupić wymarzony produkt. Ta stosunkowo nowa platforma, która weszła do Polski w 2017 roku wykorzystuje popularny na zachodzie format, który opiera się na tzw klubie zakupowym. Tylko użytkownik, który zapisze się do klubu może korzystać z oferty. Codziennie nowe promocje  angażują Klienta do regularnego przeglądania asortymentu, który kusi niskimi cenami. Strona może pozwolić sobie na duże przeceny ponieważ swoje produkty otrzymuje prosto od producentów. Jeśli lubisz niespodzianki i aktywne poszukiwanie najlepszych okazji to jest to miejsce dla Ciebie.

Czas dostawy i polityka zwrotów 

Zalando Lounge odkrywa wszystkie karty przed swoimi Klientami i jasno przyznaje, że po zakupie produkt może iść do 6 tygodni. Przyczyną tego jest fakt, że dopiero po zakupie Zalando Lounge sprowadza towar prosto od producenta. Dzięki temu sposobowi prowadzenia biznesu firma nie musi się martwić kosztami magazynowania i zaoferować produkty w konkurencyjnych cenach. Niestety zawsze jest coś za coś. 

Za przesyłkę zapłacimy tylko raz nawet jeśli produkt nie spełni naszych oczekiwań i będziemy chcieli go odesłać – Zalando Lonuge pokrywa koszty zwrotu. Wystarczy zgłosić zwrot na swoim koncie, wydrukować i nakleić  otrzymany list przewozowy na paczkę i sprawa rozwiązana. Zwrotu możemy dokonać do 14 dni od otrzymania paczki. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź problemów platforma zapewnia kontakt z infolinią między godziną 7 a 20  w dni powszednie. Jeśli napotkamy problem bądź wątpliwość na jakimkolwiek etapie zakupu lub zwrotu, zawsze możemy zwrócić się o pomoc. 

Oferta, dostępne marki i promocje .

A co dokładnie kryje platforma i na jakie perełki możemy znaleźć? Oprócz ubrań, elektroniki, biżuterii i perfum możemy natrafić nawet na tekstylia takie jak dywany, artykuły dekoracyjne czy produkty dla dzieci. Platforma zapewnia dostęp do 2,5 tysiąca rożnych marek, w tym luksusowych takich jak Ralph Lauren, KARL LAGERFELD , BOSS, Versace, Armani, Michael Kors, Moschino. Są też produkty bardziej codzienne jak stroje do jogi, bielizna firmy Triumph, buty Crocsy, świeczki Yankee. Promocje dochodzą nawet do -80% ceny. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie tylko musi się spieszyć by okazja nie uciekła sprzed nosa!

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł