Zegarki Garmin- opinie, kolekcje, możliwości

0
(0)

Garmin to amerykańska marka zegarków oferująca produkty dla bardzo wymagających odbiorców. Marka założona została w 1989 roku przez Burrela i Kao. Są to urządzenia stworzone z myślą o aktywnym trybie życia. Cechują się nie tylko jakością wykonania, odpornością, niebagatelnym wyglądem, lecz przede wszystkim ogromem możliwości, funkcji i poziomem zaawansowania.

Marka Garmin- historia.

Początkowo marka Garmin nie uwzględniała w swojej ofercie zegarków. Sposób, w jaki zostały wprowadzone do oferty jest przykładem na zaradność twórców i umiejętność odpowiadania na potrzeby klienta wykorzystując do maximum swoje największe atuty. Pierwszymi urządzeniami, które marka Garmin wypuściła na rynek były nawigacje morskie. Ich innowacyjność zapewniła niebywały sukces sprzedaży, która przekraczała oczekiwania nawet samych zainteresowanych. Z czasem projektanci wpadli na pomysł zamontowania sprawdzonego i niezawodnego modułu GPS do smartwatchy. Ze względu na predyspozycje, jakimi się odznaczały dedykowane były osobom aktywnym w sportach lądowych, powietrznych, wodnych i wszelakich innych. 

Zegarki Garmin- dla każdego coś dobrego.

Niezależnie od sportu, jaki uprawiasz firma Garmin na pewno ma dla Ciebie przygotowaną specjalną kolekcję. Zwolennicy biegów czy kolarstwa na pewno znajdą model z licznikiem kroków i spalonych kalorii, który w dodatku pozwoli zaplanować dokładną trasę. Miłośnicy wycieczek, wypraw górskich i sportów outdorowych będą zachwyceni modelami wyposażonymi w zaawansowaną nawigację, która zdumiewa możliwościami pobierania informacji w czasie rzeczywistym i dokładnością. Dodatkowo znajdziemy tam barometr, wysokościomierz, kompas. Wyjątkowo zaawansowaną opcją w zegarkach przeznaczonych do wymagających podróży, które oferuje nam firma Garmin jest ich umiejętność wykrycia i reagowania na zagrożenie- na podstawie zmierzonych parametrów zegarek jest w stanie wezwać pomoc w razie potrzeby bez naszej ingerencji. 

Zegarki Garmin- zalety.

Wszystkie kolekcje zegarków firmy Garmin cechują się niezwykłą wytrzymałością i dostosowane są do wytrzymywania ekstremalnych warunków. Każda kolekcja zawiera funkcje dostosowane do rodzaju aktywności, w jakiej będzie nam towarzyszył smartwatch. Pozwala to na maksymalną optymalizację czasu baterii, dzięki czemu modele przeznaczone do biegania czy innych popularnych treningów wyposażone są w baterię, która wytrzymuje około tygodnia. Oczywiście zegarek będzie wyświetlał nam powiadomienia z telefonu, do którego jest podłączony. Co bardzo ważne zegarki firmy Garmin łączą się zarówno z systemem Android jak IOS. Jeśli nasz smartfon się zagubi, wystarczy, że klikniemy odpowiednie polecenie na smartwatchu i szybko go zlokalizujemy. Jeśli oprócz funkcjonalności zależy nam też na designie to z pewnością zadowoli nas wybór modeli i możliwość personalizacji ekranu głównego według własnych upodobań.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł