Zegarki IWC symbolem luksusu i funkcjonalności

0
(0)

Zegarki w Polsce rozpowszechnił rozwój kolejnictwa. Kolejarze otrzymywali zegarki kieszeniowe od szefów by nie mieli wymówki, że nie byli na stacji na czas bo nie wiedzieli, która jest godzina. Podczas wojny upowszechniły się zegarki naręczne z których poręczniej było korzystać i trudniej zgubić. Zegarek nawet dziś w dobie smarfonów i smartwatchy nadal jest symbolem prestiżu i statusu społecznego. Ludzie od zawsze i jeszcze długo będą czuli potrzebę uzewnętrznienia swojej wartości, otoczenia się czymś pięknym o wysokiej jakości co stanie się częścią naszej tożsamości. Zegarki noszą gwiazdy kina, politycy i sportowcy i jeśli chcemy poczuć trochę luksusu i uzupełnić naszą stylizację warto zaopatrzyć się w zegarek prestiżowej firmy. 

Gdzie kupić w Polsce

Przedsiębiorstwo nie ma oddzielnej polskiej filii. Modele możemy zakupić u pośredników takich jak Apart, chrono24.pl czy jubitom.com. Zegarki tej firmy znajdziemy też w stacjonarnych punktach w Apart Exclusive na Wołoskiej 12 w i w Złotych Tarasach w Warszawie, w Krakowskim Salonie Jubilerskim W. Strojny na Sławkowskiej 11 oraz w katowickim salonie Jubitom na Chorzowskiej. 

Czy warto dokonać zakupu zegarka IWC 

Ceny zegarków wahają się między 8 tysięcy do 188 tysięcy złotych czy zatem warto? Zdecydowanie biorąc pod uwagę bogactwo autorskich wyrobów tej firmy. IWC produkuje swój ikoniczny model zegarka pilotowego jednak jest to model o dużej tarczy i nie każdemu będzie pasował. Na szczęście ilość dostępnych modeli pozwoli dostosować wybór idealnie pod kupującego. Zegarki IWC mają jeszcze jedną zaletę – zakup zegarka może być dobrą inwestycją. Bywały sytuacje gdy zegarek IWC z czasem zyskiwał na wartości. 

Z czego wynika tak wysoka cena?

Doskonała jakość wyrobu, użytych materiałów i precyzji wykonania pozwala producentowi zapewnić aż 8 lat gwarancji co jest niespotykane u przeciętnych firm i potwierdza wysoką jakość wyrobu. Niektóre modele jak na przykład Da Vinci, który został opracowany w latach 50 ubiegłego wieku posiada ponadczasowy design a producent twierdzi, że zegarek będzie w stanie odmierzać poprawnie czas przez 500 lat bez konieczności nakręcania. Oprócz tego IWC inwestuje w marketing i reklamę. Sławne osoby, które noszą IWC to na przykład Quentin Tarantino, John Malkovic, Jason Bateman czy Bradley Cooper. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł