Kim jest Rafał Maślak i co o nim wiemy?

0
(0)

Rafał Maślak to polski fotomodel. Czasy świetności jego kariery zaczęły się w 2014 roku, kiedy zdobył tytuł Mistera Wielkopolski a następnie Mistera Polski. Dzięki temu niedługo potem reprezentował Polskę w konkursie Mister International w Seulu, gdzie zdobył tytuł III Wicemistera International 2014 oraz Mistera International Internautów. Z tytułami i sukcesami szybko przyszła rozpoznawalność a co za tym idzie liczne współprace. Tym sposobem Rafał Maślak stał się topowym influenserem ostatnich lat. 

Rafał Maślak- Instagram.

Wraz ze zdobyciem tytułu Mistera Polski, szybko wzrosło zainteresowanie profilem Rafała Maślaka na Instagramie. W tym momencie jego profil obserwuje 347 tysięcy obserwujących, co jest naprawdę robiącą wrażenie liczbą. Można śmiało przyrównać go do topowych influenserów w Polsce. Z tak dużym Instagramem śmiało można utrzymywać się już z reklam. Rafał Maślak zawiera na profilu płatne profile takich film jak GSK, JELP Polska, Bielenda i wiele innych. To, na co warto zwrócić uwagę to to, że influencer zgodnie z ostatnim trendem jasno oznacza współprace i płatne reklamy w swoich postach. Znaczy to tyle, że chce być w stosunku do swoich odbiorców szczery, co bardzo dobrze świadczy o jego działalności. 

Rafał Maślak- dzieci.

Rafał Maślak kojarzony jest głównie z modelingiem. Ciężko więc niektórym powiązać go z typowym życiem rodzinnym. Wbrew temu Mister został już dwukrotnie tatą i po pracy pełni funkcję tradycyjnej głowy rodziny. W 2019 roku wraz z żoną Kamilą powitali na świecie synka Maksymiliana. W 2021 urodziła się Michalina. Kamila również jest influencerką i para często udostępnia na Instagramie zdjęcia swoich pociech. Jest to różnie przyjmowane w dzisiejszych czasach. Jak widać krytycy pokazywania rodziny w mediach mają dużo racji. Nie dawno wypłynęły do internetu informacje o tym, że dzieci Maślaków dostają obrzydliwe groźby śmierci. Kamila udostępniła na swojej relacji screeny komentarzy spod zdjęć maluchów. Aż ciężko w to uwierzyć, ale wiele z nich zawiera groźby śmierci skierowane oczywiście w stronę dzieci. Wpisy te są zazwyczaj z anonimowych kont, które po nagłośnieniu tematu szybko zniknęły. Kamila Maślak pisała na swojej relacji, że jest wstrząśnięta i zapewniała, że nie pozwoli sprawie tak szybko ucichnąć. Nawet usunięte konta można bez problemu odnaleźć, jeśli zachodzi taka potrzeba. Głównym motywem przykrych wiadomości wydaje się być zazdrość. Ludzie często w komentarzach wytykają Maślakom ilość pieniędzy i zdecydowanie nie mogą przeżyć, że para chwali się tym na Instagramie. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł