Lek na potencję Mensil – opinie mężczyzn

5
(4)

Stres, niepowodzenia w życiu prywatnym lub zawodowym, zmęczenie oraz przepracowanie mogą mieć wpływ na problemy z erekcją. Mężczyźni wstydzą się o tym mówić głośno i na własna rekę szukają sposobu na problemy ze wzwodem. W internecie można znaleźć sporo preparatów na tego typu dolegliwości. Jednym z nich jest Mensil — jakie ma opinie?

Mensil — co to jest i jak działa?

Mensil to lek dla mężczyzn, którzy mają problem z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu. W jego składzie znajdziemy jedynie sildenafil — pozostałe składniki pełnią jedynie rolę pomocniczą/konserwującą.

Czym jest sildenafil? To związek organiczny z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, który powoduje rozkurcz mięśni gładkich ciał jamistych, umożliwiając tym samym nasilony napływ krwi do penisa. Pozwala to na uzyskanie satysfakcjonującej erekcji, umożliwiającej odbycie stosunku.

Pozostałe składniki to: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E 951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH), kwas solny (do ustalenia pH).

Warto mieć na uwadze, że Mensil w żaden sposób nie wpływa na wzrost libido i podniecenia seksualnego, ułatwia jedynie osiągnięcie erekcji. Do uzyskania efektu w postaci mocniejszej erekcji, niezbędna jest stymulacja seksualna.

Mensil — dawkowanie, skutki uboczne

60 minut przed planowanym stosunkiem należy rozgryźć i żuć 1 tabletkę (nie częściej niż raz na dobę!). Z tego też powodu Mensil różni się od innych popularnych preparatów na potencję (np. Eron Plus, Vigrafast, Erotabs), które przyjmuje się systematycznie przez okres kilku tygodni.

Jak w przypadku każdego leku, również Mensil może powodować skutki uboczne. Do najczęściej występujących należą:

  • uderzenia gorąca,
  • zaburzenia widzenia,
  • uczucie zatkanego nosa,
  • niestrawność,
  • nudności.

Dlatego przed spożyciem leku należy koniecznie zapoznać się z dołączoną do opakowania ulotką.

Mensil — opinie użytkowników

Mensil opinie znalezione na forum, czy w porównywarkach cen, są różne i nie zawsze pozytywne.

Duża ilość mężczyźni dobrze ocenia szybkość działania i skuteczność tabletek Mensil. Są jednak panowie, którzy żalą się, że niestety nie uzyskali oczekiwanego efektu i uważają, że taki produkt to tylko strata pieniędzy. Pojawiają się także opinie, że lek jakby działa, jednak jego działanie zbyt szybko ustępuje.

Jako minus podawana jest także cena, jaką trzeba zapłacić za 1 opakowanie. Przy częstszym stosowaniu, lek wypada mało wydajnie i może być sporym obciążeniem dla budżetu.

Część mężczyzn wspomina także o złym samopoczuciu, które pojawiło się niedługo po zastosowaniu Mensil. Może to być np. wynikiem przeciwwskazań lub łączenia innych tabletek z sildenfilem, który jest składnikiem leku.

Mensil — pytania i odpowiedzi

Czy Mensil jest dobry?

Zważywszy na stosunek jakości do ceny, jest to bardzo dobra inwestycja w udany seks. Mensil jest dedykowany przede wszystkim mężczyznom, którzy cierpią na zaburzenia erekcji. Nie są to jednak tylko mężczyźni po 40. roku życia, ale również młodzi i niedoświadczeni, dla których seks bywa przeżyciem krępującym, co negatywnie wpływa na zdolność osiągnięcia satysfakcjonującej erekcji i odpowiednio opóźnionego wytrysku. Stosowanie tabletek na potencję pozwala odpowiednio wzmocnić erekcję przed stosunkiem i zapewnia wydłużony czas stosunku, z satysfakcjonującym spełnieniem dla obu stron.

Ile stoi po Mensil?

Mensil działa nawet po 12 minutach i ułatwia osiągnięcie erekcji do 5 godzin po zażyciu.

Czy Mensil to Viagra?

Są to inne preparaty, przy czym oba zawierają sildenafil jako substancję czynną, w dawce 25 mg.

Czy Mensil podnosi ciśnienie?

Lek ten powoduje jedynie niewielkie i przemijające obniżenie ciśnienie krwi, jednak w większości przypadków nie ma to znaczenia klinicznego.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 4

Bądź pierwszy i oceń artykuł