Jaki smartwatch Huawei wybrać w tym roku? Porównanie!

0
(0)

Najtańsze wearables od Huawei – opaski

Wearables to wszystkie te urządzenia, które da się… założyć. Mowa tu o okularach z funkcją głośników, opaskach, czy wreszcie smartwatchach. Huawei, podobnie jak Samsung czy Apple, bardzo dobrze odrobiło lekcję na temat różnorodności swoich produktów. Dzięki temu możemy wybierać spośród wielu naprawdę bardzo dobrych propozycji. Na pierwszy rzut warto zaproponować Huawei Band 4, wyceniony na około 125 złotych. Monitoruje on tętno i jest w stanie również przeanalizować poziom naszego snu. Zaletą Band 4 jest to, że wytrzymuje całkiem sporo na jednym ładowaniu – nawet jeden tydzień. Dwa tygodnie wytrzymuje kolejny model z serii Band, czyli Huawei Band 6. Oprócz tego jest on w stanie przeprowadzić analizę natlenienia krwi. 

Pora przejść krok dalej – smartwatche

Smartwatch Huawei od kilku lat stanowi synonim naprawdę udanego produktu. O ile ogólna reputacja chińskiej firmy Huawei od kilku lat utrzymuje się na dosyć niskim poziomie (winę za to ponosi szeroko pojęta polityka), o tyle urządzenia tej firmy zawsze oceniane są wysoko. Przykładem może być Huawei Watch GT 2, posiadający wiele trybów monitorowania aktywności sportowej, podzielone na dyscypliny. Jest to podobny zabieg do tego zastosowanego w smartwatchach Xiaomi czy Apple. Warty polecenia jest zastosowany procesor Kirin A1. 

Jaki smartwatch Huawei z wyższej półki?

Najnowszy i najlepszy obecnie smartwatch Huawei to Huawei Watch 3. Uważany jest za jeden z najlepszych smartwatchy wszech czasów. Cena to około 1400 złotych. Jest to dużo, jednak za tę cenę otrzymujemy łączność eSim i nawet 2 tygodnie bez ładowania, co jest wynikiem świetnym – smartwatch oferuje bowiem mnóstwo ciekawych funkcji. System Harmony OS może zostać sparowany z odkurzaczami, źródłami światła, hulajnogami czy nawet samochodami. Możliwe jest nawet odtwarzanie muzyki (bez noszenia ze sobą telefonu) oraz rozmowy poprzez sieci 4G. 

Warto wspomnieć także o Huawei Watch 3 Pro, którego główną zaletą są lepsze materiały wykończeniowe (szkło szafirowe, tytan oraz ceramika) oraz dłuższy czas działania na jednym ładowaniu – nawet 21 dni.  

Dla osób, którym okrągła tarcza nie przypadła do gustu, Huawei przygotowało zegarki Watch Fit. Nie mają one tylu ciekawych opcji co topowe modele, jednak mogą się pochwalić świetnym designem (nieco inspirowanym Apple Watch). Istotną zaletą jest również niższa cena – Watch Fit wyceniono na około 360 złotych, co jest ułamkiem najdroższego Watch GT 3 Pro. Jak widać, Huawei przygotowało urządzenia dla każdego.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł