Kim jest Jakub Wesołowski? [żona, wiek, Instagram]

0
(0)

Jakub Wesołowski to aktor, biznesmen, dziennikarz urodzony w Warszawie w 1985 roku. Ukończył niepubliczne studia w stopniu magisterskim na uczelni Collegium Civitas. Popularność zdobył grając role serialowe między innymi w „Na wspólnej”, „Czas honoru”, „Ojciec Mateusz”. Brał udział w znanym show TVN-u „Taniec z gwiazdami” gdzie wraz z Edytą Herbuś dotarł do ćwierćfinału. 

Jakub Wesołowski i żyłka biznesowa – hotel

Wesołowski mimo braku wykształcenia aktorskiego został aktorem, nie dziwi więc, że bez przygotowania ekonomicznego został też biznesmenem! Aktor zainwestował bowiem w hotel Brant w podwarszawskim Majdanie w 2012 roku. To właśnie w tym miejscu powiedział sakramentalne „tak” razem z żoną wśród licznych gości ze świata show biznesu. Mimo pandemii hotel cały czas prosperuje. By zabezpieczyć biznes Wesołowski w 2020 roku połączył  siły z renomowaną marką Mercure należącą do grupy Accor. Obiekt mieści się w Wiązowej, 20 km od Centrum. Oferuje pokoje na wynajem, sale konferencyjne, organizację ślubów, urodzin czy studniówek. Sławni przyjaciele pary regularnie odwiedzają hotel i organizują eventy a w nich Agnieszka Woźniak-Starak, Damięcki czy Oliwier Janiak.  

Jakub Wesołowski Instagram

Wesołowski posiada intragram, na którym śledzi go 125 tysięcy obserwujących. Aktor dzieli się swoim życiem prywatnym – zdjęcia z żoną i córką czy przyjaciółmi to częste posty publikowane na profilu. Zdarzają mu się też  kampanie reklamowe, których jest całkiem sporo np. reklama maszynki do golenia przed Świętami, operatora komórkowego, sprzętów sportowych czy pijalni kawy. Są to przynajmniej rzeczy związane pośrednio z zainteresowaniami czy potrzebami gwiazdora jednak jest ich niepokojąco dużo. Cóż, kto by jednak nie skorzystał z podreperowania domowego budżetu zwłaszcza w czasach pandemii, gdy wymaga to tylko jednego zdjęcia? 

Jakub Wesołowski żona

Aktor poślubił Agnieszkę Szczurek w 2014 roku a w 2016 roku urodziła się im córka Róża.  Początki ich relacji nie zapowiadały jednak takiego happyendu. Agnieszka opowiedziała o pierwszym spotkaniu na Instastories, które miało miejsce przez wspólnego znajomego. Pierwsze wrażenie nie było udane, być może było to związane z reputacją Wesołowskiego, który w młodości uchodził za prawdziwego amanta. Para ma też wspólne zainteresowania, Kuba jest aktorem z przypadku natomiast oboje skończyli studia dziennikarskie. Oboje są aktywni w internecie i chętnie dzielą się zdjęciami ze wspólnego życia lecz nie pokazują córki i stronią od skandali. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł