Kim jest Taco Hemingway? [wiek, wzrost, Iga Lis]

2,3
(3)

Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, połowa duetu Taconafide. Artysta konsekwentnie unika kontaktu z mediami, dlatego o jego życiu prywatnym nie wiadomo wiele. Sprawdź, czego udało nam się dowiedziec na temat Taco Hemingway’a.

Taco Hemingway — życiorys [wiek, wzrost, Iga Lis]

Taco Hemingway, a tak naprawdę Filip Szcześniak, urodził się 29 lipca 1990 roku w Kairze. Jego ojciec pracował tak w filmie eksportowo-importowej. Po 2 latach rodzina przeprowadziła się do Chin, gdzie Filip uczęszczał do przedszkola, najpierw angielskiego, a później chińskiego. Mały chłopiec miał jednak problem z adaptacja w nowym środowisku – z innymi dziećmi dzieliła go bariera językowa i kulturowa. W 1996 roku wraz z rodzicami wrócił do Warszawy. Jego rodzice rozwiedli się w 2004 roku.

Filip Szcześniak ukończył Prywatne Gimnazjum nr 1 w Warszawie. Później został uczniem dwujęzycznego liceum im. Mikołaja Kopernika w Warszawie. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek kulturoznawstwo. W 2012 rozpoczął studia na Uniwersytecie Londyńskim na Wydziale Antropologii.

Wiele osób zastanawia się, skąd wziął się pseudonim Taco Hemingway. Plotka głosi, że Filip Szcześniak musiał wymyślić nick do gry wideo i postawił na ten dziwny zlepek.

W 2018 roku okazało się, że popularny raper związał się z Igą Lis, która jest od niego młodsza o 8 lat. Para unika jednak rozgłosu i nie chce afiszować się ze swoim uczuciem. Wcześniej Filip Szcześniak związany był z Katarzyną Kundą, z którą przez kilka lat mieszkał w Londynie.

Ile wzrostu ma Taco Hemingway? Trudno znaleźć taką informację w sieci. Wiemy jedynie, że Iga Lis mierzy 1,75 cm wzrostu, a raper jest od niej na pewno wyższy o kilka centymetrów, czyli ma ok. 180 cm wzrostu.

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło

We wrześniu 2019 roku Taco Hemingway i Dawid Podsiadło zagrali razem szumnie zapowiadany koncert na PGE Narodowym, na którym obecnych było ponad 60 tysięcy ludzi. Bilety na wydarzenie szybko zniknęły ze sprzedaży, a duet zgromadził pod sceną tłum słuchaczy.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 2,3 / 5. Liczba głosów 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł