Planujesz zakup używanego Mercedesa w Szczecinie? Wybierz pojazd z programu Mercedes-Benz Certified

0
(0)

Kupno używanego samochodu może, ale wcale nie musi być ryzykowne. Wszystko zależy od źródła jego pochodzenia. Decydując się na zakup auta marki premium naprawdę warto zadbać o to, aby samochód był objęty gwarancją, został gruntownie sprawdzony przed sprzedażą i miał pewną historię. Dokładnie takie egzemplarze są kwalifikowane do programu Mercedes-Benz Certified. Jeśli więc planujesz zakup używanego Mercedesa w Szczecinie, to skup się na autach z tego programu, którego szczegóły przybliżamy w naszym artykule.

Czym jest program Mercedes-Benz Certified?

Mercedes-Benz Certified to program, który ma na celu oferowanie klientom pewnych samochodów używanych. Auta objęte programem Mercedes-Benz Certified przechodzą rygorystyczne kontrole jakości i są starannie sprawdzane pod kątem historii serwisowej, szkodowości oraz stanu technicznego.

Samochody z pewnego źródła

Gros samochodów z programu Mercedes-Benz Certified stanowią egzemplarze pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, zostawione przez klientów marki w rozliczeniu za nowe auto. Są to pojazdy o pewnej, łatwej do zweryfikowania historii, co przekłada się nie tylko na bezpieczeństwo kolejnego nabywcy, ale też wpłynie na wyższą cenę samochodu przy następnej sprzedaży za kilka lat.

Gwarancja

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto kupić Mercedesa w Szczecinie objętego programem Mercedes-Benz Certified, jest gwarancja fabryczna producenta. To praktycznie eliminuje ryzyko nieprzewidzianych wydatków, dając pewność, że w razie problemów właściciel uzyska profesjonalne wsparcie serwisu, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

Jazda testowa

Oczywistą korzyścią dla osób zainteresowanych zakupem używanego samochodu z programu Mercedes-Benz Certified jest możliwość odbycia pełnoprawnej jazdy testowej. Pozwala to na dokładne sprawdzenie auta w rzeczywistych warunkach drogowych, ocenienie komfortu jazdy, działania poszczególnych elementów wyposażenia czy dynamiki napędu.

Atrakcyjne warunki zakupu

Faktem jest, że samochody z programu Mercedes-Benz Certified są nieco droższe niż te, które oferują np. komisy samochodowe czy prywatni sprzedawcy. Ma to jednak swoje uzasadnienie: kupujemy nie tylko auto, ale też święty spokój.

W dodatku dealerzy są dość elastyczni w zakresie negocjowania ceny. Poza standardowym rabatem można liczyć na różnego rodzaju atrakcyjne dodatki, jak np. montaż haka holowniczego, bagażnik na dach, komplet dywaników czy umowa serwisowa.

Korzystne finansowanie

Dealerzy uczestniczący w programie Mercedes-Benz Certified oferują swoim klientom różne opcje finansowania zakupu, co jest bardzo ważną zaletą zakupu samochodu w salonie. Jeśli rozważasz wzięcie auta w leasing czy posiłkowanie się kredytem, to możesz liczyć na przedstawienie naprawdę korzystnej oferty, jak również na pełne wsparcie doradcy na etapie wyboru finansowania oraz dalszego pilotowania procesu jego uzyskania. Daje to olbrzymi komfort, oszczędza czas i pozwala znacząco skrócić formalności związane z np. zawarciem umowy leasingu.

Gdzie kupisz używanego Mercedesa w Szczecinie z programu Mercedes-Benz Certified?

Znasz już szereg konkretnych powodów, dla których warto zdecydować się na zakup używanego Mercedesa w Szczecinie objętego programem Mercedes-Benz Certified. W poszukiwaniu takiego egzemplarza udaj się do salonu autoryzowanego dealera niemieckiej marki, Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka.

W ofercie salonu znajdziesz starannie wyselekcjonowane samochody używane, w większości pochodzące z polskiej sieci dealerskiej. Salon oferuje również profesjonalne doradztwo, korzystne warunki finansowania (w tym leasing dla firm i kredyt dla konsumentów) oraz pomoc w znalezieniu najlepszego pakietu ubezpieczeń w bezkonkurencyjnej cenie.

Salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka mieści się w Szczecinie przy ulicy Mieszka I 30. Z pełną ofertą dealera zapoznasz się na jego stronie internetowej pod adresem https://www.ddb.mercedes-benz.pl/.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł