Salon samochodowy Kraków – jakie usługi oferuje?

0
(0)

Salon samochodowy kojarzy nam się przede wszystkim z miejscem, gdzie można zakupić nowe auto. W dzisiejszych czasach ta definicja jest jednak o wiele bardziej rozległa i oznacza miejsce, które oferuje cały szereg usług motoryzacyjnych. Taki jest między innymi krakowski salon marki BMW, zlokalizowany przy ulicy Josepha Conrada. Sprawdźmy z jakich usług można skorzystać w powyższym salonie, a także jakie czynności serwisowe można zlecić do wykonania w połączonej z nim autoryzowanej stacji obsługi (ASO).

Nowe pojazdy BMW gotowe do odbioru

Salony BMW posiadają na miejscu szereg samochodów, które są od razu gotowe do wyjazdu na ulicę. Jeżeli klient zdecyduje się właśnie na jeden z tych egzemplarzy, może jeszcze tego samego dnia stać się jego właścicielem bądź użytkownikiem. Salon samochodowy Kraków oferuje bowiem różne możliwości nabycia lub użytkowania auta, oprócz tradycyjnego kupna można też zdecydować się na leasing bądź wynajem długoterminowy. W przypadku chęci dobrania auta dokładnie do swoich potrzeb, można skorzystać z konfiguratora, który pozwoli dopasować auto z konkretnym silnikiem, elementami wyposażenia oraz dodatkami. Nieoceniona jest również pomoc fachowych doradców, którzy pomogą skonfigurować nowe BMW tak, by dawało właścicielowi radość z jazdy przez długie lata i setki tysięcy kilometrów.

Auta używane z oferty BMW Premium Selection

Kupno auta używanego nie musi już wiązać się z wizytami w komisach albo żmudnym poszukiwaniu idealnego pojazdu u osób prywatnych. Salon samochodowy Kraków posiada bowiem w ofercie także używane modele aut w ofercie BMW Premium Selection. Oznacza to, że pojazdy są dokładnie sprawdzone przez mechaników, przez co możliwe jest zagwarantowanie ich pełnej sprawności technicznej. W ofercie są pojazdy maksymalnie kilkuletnie, z przebiegami od zaledwie kilku do ponad stu tysięcy kilometrów. Wybór samochodu używanego to możliwość znacznego zaoszczędzenia środków finansowych, a także zdecydowania się na pojazd o topowym wyposażeniu w sporo niższej cenie. Auta używane, podobnie jak nowe, można leasingować. W znalezieniu idealnego używanego BMW dla siebie pomocna będzie wyszukiwarka dostępna na stronie internetowej, która jest wyjątkowo prosta w użyciu.

Jazda próbna przed zakupem pojazdu

Kupno nowego lub młodego używanego auta to niemały wydatek, dlatego nie jest niczym zaskakującym, że chcemy wydać swoje pieniądze jak najlepiej. Ponieważ nikt nie lubi kupować przysłowiowego kota w roku, salon samochodowy Kraków przygotował możliwość przeprowadzenia jazd próbnych wszystkimi autami, które są dostępne w ofercie. By umówić się na przejażdżkę i dokładnie sprawdzić samochód, wystarczy skorzystać z prostego formularza na stronie internetowej, a następnie poczekać na kontakt ze strony salonu BMW. Jazdy próbne są bezpłatne, natomiast auta w pełni ubezpieczone, dlatego nie trzeba przejmować się kosztami paliwa ani dodatkowymi formalnościami. Podczas jazdy testowej możliwe jest sprawdzenie czy auto będzie dla nas wystarczająco wygodne, zapoznanie się z osiągami silnika, obsługą wyposażenia wnętrza i wszelkimi innymi elementami pojazdu.

Autoryzowany serwis BMW

Salon samochodowy Kraków BMW M-Cars to również autoryzowana stacja obsługi (ASO), w której możesz zlecić czynności serwisowe i naprawcze swojego pojazdu. Dostępne są zarówno bezpłatne naprawy gwarancyjne jak i płatne pogwarancyjne, wykonywane zawsze na oryginalnych częściach oraz zgodnie z procedurami stworzonymi przez producenta. ASO BMW to również serwis blacharsko-lakierniczy, który pomoże usunąć rysy i wgniecenia z powierzchni karoserii, ale również przeprowadza likwidację szkód komunikacyjnych, czyli skutków kolizji i wypadków które są codziennością naszych dróg. Odwiedzając serwis samochodowy Kraków możliwe jest także wykonanie podstawowych czynności serwisowych, takich jak wymiana płynów eksploatacyjnych, klocków hamulcowych, elementów zawieszenia, a także szerokiego zakresu napraw mechanicznych oraz elektrycznych. Krakowskie ASO BMW to kadra wykwalifikowanych specjalistów, mająca dostęp do fabrycznych procedur, specjalnych narzędzi niedostępnych dla innych warsztatów, a także oryginalnych części zamiennych.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł