Kim jest Tomasz Organek? [żona, wzrost, Instagram]

4,4
(18)

Tomasz Organek jest jednym z najdłużej sukcesywnie utrzymujących się muzyków na polskim rynku. Kompozytor, piosenkarz a także autor tekstów. Jest pełnoprawnym członkiem Akademii Fonograficznej Związek Producentów Audio-Video (ZPAV). W 2003 roku założył wspólnie z innymi zespół SOFA, gdzie gra na gitarze i śpiewa . 10 lat później założył rockowy zespół o wdzięcznej nazwie Organek, której pochodzenia łatwo się domyślić. Jeśli chodzi o ostatnie lata to jego nazwisko powinny przywodzić nam na myśl takie tytuły jak Armaty, Sobie i Wam, Nieboskłon, Wataha znane z radiowych stacji i nie tylko. Pojawia się na wielu festiwalach i trasach koncertowym Męskiego grania. Tomasz Organek został wielokrotnie nagrodzony, lecz to, co jest największym docenieniem jego twórczości i wyróżnieniem to to, że w 2022 roku wciąż jest czynną postacią na polskim rynku muzycznym, podczas gdy początki kariery przypadały na rok 2003. To dowodzi temu, że artysta nieustannie się rozwija, poszerza horyzonty a przede wszystkim potrafi doskonale odpowiadać na potrzeby aktualnego rynku. Niewielu w jego fachu udało się utrzymać bez przerwy przez tyle lat na tej niepewnej ścieżce kariery.

Jedną z najpopularniejszych piosenek Organka jest „Kochaj mnie, kochaj”, która ukazała się w 2018 roku. Piosenka jest potężną balladą, która prezentuje uduchowiony wokal Organka i emocjonalny tekst. Piosenka opowiada o zmaganiach miłości i związków i rezonuje z wieloma słuchaczami, którzy mogą odnosić się do tematów miłości i straty.

Kolejną godną uwagi piosenką Tomasza Organka jest „Kiedy powiem sobie dość”, który ukazał się w 2016 roku. Ta piosenka to optymistyczny, nasycony rockiem hymn, który mówi o pokonywaniu osobistych zmagań i stawaniu w obronie siebie. Chwytliwy refren i podnoszące na duchu przesłanie utworu sprawiły, że stał się on ulubieńcem fanów i stał się jednym z charakterystycznych utworów Organka.

Muzyka Tomasza znana jest z surowych, szczerych tekstów, które często zagłębiają się w mroczniejsze aspekty ludzkiego doświadczenia. Jego piosenka „Jestem”, która ukazała się w 2019 roku, jest tego doskonałym przykładem. Thesong to potężna ballada poruszająca tematy izolacji, samotności i samoakceptacji. Teksty są przejmujące i refleksyjne i rezonują z wieloma słuchaczami, którzy mogą utożsamiać się z tematyką piosenki.

Oprócz pracy solowej Organek współpracował również z innymi artystami, takimi jak polski raper Mrozu. Ich wspólny album „Chce cię znaleźć”, wydany w 2020 roku, stał się wielkim hitem w Polsce. Piosenka jest fuzją rockowego brzmienia Organka i rapowych zwrotek Mrozu i prezentuje talenty obu artystów w wyjątkowy i ekscytujący sposób.

Tomasz Organek- wiek.

Tomasz Organek urodził się 30 listopada 1976 roku, więc w tym roku będzie świętował swoje 46 urodziny. Trzeba przyznać, że wciąż jest w formie jeśli chodzi o tempo kariery i życia. Konieczność posiadania głowy na karku i odpowiadania na ciągle zmieniające się potrzeby rynku nie jednego wysłała dużo wcześniej na emeryturę. 

Tomasz Organek- Instagram

Tomasz Organek na swoim profilu na Instagramie zebrał już ponad 40 tysięcy obserwatorów. Wśród  publikowanych zdjęć na pewno spora część pochodzi z koncertów, choć nie braknie luźnych relacji z życia codziennego a nawet publikacji związanych z bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie z osobistymi poglądami. 

Tomasz Organek- rodzina.

Rodzina Tomasza również jest bardzo artystyczna. Jego ojciec był muzykiem z wykształceniem. Tak samo jak syn grał i śpiewał na gitarze. Jego mama za to zajmowała się tańcem i należała do zespołu ludowego Podlaskie Kukułki. O jego partnerce wiemy za to tyle, ile sam zdradził, czyli niewiele. Jedyne, co powiedział publicznie to to, że jego partnerka jest bardzo zaangażowana w jego karierę muzyczną i mocno go wspiera. Uczestniczy w jego wyjazdach służbowych, co jest dużym oparciem, gdy żyje się w biegu i na walizkach. Muzyk bardzo ceni swoją prywatność, więc niestety nie wiemy nic więcej o jego związku ani rodzinie. Nie udostępnia też na swoich portalach żadnych zdjęć z bliskimi osobami, łącznie z partnerką w trosce o prywatność swoją i ich. 

Utwory Artysty

Nieboskłon
Męskie Granie 2017 · 2017

Kochana
Męskie Granie 2018 · 2018

Głupi ja
Głupi · 2014

Niemiłość
Czarna Madonna · 2016
Mississippi w ogniu
Czarna Madonna · 2016

Wiosna
Męskie Granie 2017 Dogrywka · 2018

Butelki Z Benzyną I Kamienie
Męskie Granie 2016 · 2016

O Matko
Męskie Granie 2016 · 2016

Samoloty
Na razie stoję, na razie patrzę · 2021

Fotograf Brok
Ocali nas miłość · 2021

Walcz
Na razie stoję, na razie patrzę · 2021

Kate Moss
Męskie Granie 2014 · 2014

Ja ci nie dam tak zmarnować się
Toy Story 4 – Original Motion Picture Soundtrack · 2019

Idziemy w miasto
Ocali nas miłość · 2021

Wojny Gwiezdne
Męskie Granie 2016 · 2016

Cały ten fejm
Na razie stoję, na razie patrzę · 2021

Polska
Męskie Granie 2018 · 2018

Gorycz
Pieśni Współczesne · 2021

Autobusy i tramwaje
T.Cover · 2018

Italiano
Głupi · 2014

POGO
Męskie Granie 2021 · 2021

Lili i pałąk
Ocali nas miłość · 2021

Dziewczyna Śmierć
Męskie Granie 2014 · 2014

Doppelganger
Na razie stoję, na razie patrzę · 2021

Ultimo
Czarna Madonna · 2016

Aniołowie upadli
Ocali nas miłość · 2021

Ki Czort
Czarna Madonna · 2016

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
Męskie Granie 2017 · 2017

Ta nasza młodość
Czarna Madonna · 2016

Affairz
Doremifasofa · 2009

Autostrada 666
Głupi · 2014

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,4 / 5. Liczba głosów 18

Bądź pierwszy i oceń artykuł