Kim jest Tomasz Organek? [żona, wzrost, Instagram]

Tomasz Organek jest jednym z najdłużej sukcesywnie utrzymujących się muzyków na polskim rynku. Kompozytor, piosenkarz a także autor tekstów. Jest pełnoprawnym członkiem Akademii Fonograficznej Związek Producentów Audio-Video (ZPAV). W 2003 roku założył wspólnie z innymi zespół SOFA, gdzie gra na gitarze i śpiewa . 10 lat później założył rockowy zespół o wdzięcznej nazwie Organek, której pochodzenia łatwo się domyślić. Jeśli chodzi o ostatnie lata to jego nazwisko powinny przywodzić nam na myśl takie tytuły jak Armaty, Sobie i Wam, Nieboskłon, Wataha znane z radiowych stacji i nie tylko. Pojawia się na wielu festiwalach i trasach koncertowym Męskiego grania. Tomasz Organek został wielokrotnie nagrodzony, lecz to, co jest największym docenieniem jego twórczości i wyróżnieniem to to, że w 2022 roku wciąż jest czynną postacią na polskim rynku muzycznym, podczas gdy początki kariery przypadały na rok 2003. To dowodzi temu, że artysta nieustannie się rozwija, poszerza horyzonty a przede wszystkim potrafi doskonale odpowiadać na potrzeby aktualnego rynku. Niewielu w jego fachu udało się utrzymać bez przerwy przez tyle lat na tej niepewnej ścieżce kariery.

Tomasz Organek- wiek.

Tomasz Organek urodził się 30 listopada 1976 roku, więc w tym roku będzie świętował swoje 46 urodziny. Trzeba przyznać, że wciąż jest w formie jeśli chodzi o tempo kariery i życia. Konieczność posiadania głowy na karku i odpowiadania na ciągle zmieniające się potrzeby rynku nie jednego wysłała dużo wcześniej na emeryturę. 

Tomasz Organek- Instagram

Tomasz Organek na swoim profilu na Instagramie zebrał już ponad 40 tysięcy obserwatorów. Wśród  publikowanych zdjęć na pewno spora część pochodzi z koncertów, choć nie braknie luźnych relacji z życia codziennego a nawet publikacji związanych z bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie z osobistymi poglądami. 

Tomasz Organek- rodzina.

Rodzina Tomasza również jest bardzo artystyczna. Jego ojciec był muzykiem z wykształceniem. Tak samo jak syn grał i śpiewał na gitarze. Jego mama za to zajmowała się tańcem i należała do zespołu ludowego Podlaskie Kukułki. O jego partnerce wiemy za to tyle, ile sam zdradził, czyli niewiele. Jedyne, co powiedział publicznie to to, że jego partnerka jest bardzo zaangażowana w jego karierę muzyczną i mocno go wspiera. Uczestniczy w jego wyjazdach służbowych, co jest dużym oparciem, gdy żyje się w biegu i na walizkach. Muzyk bardzo ceni swoją prywatność, więc niestety nie wiemy nic więcej o jego związku ani rodzinie. Nie udostępnia też na swoich portalach żadnych zdjęć z bliskimi osobami, łącznie z partnerką w trosce o prywatność swoją i ich.