Organek zagra w Bydgoszczy!

@tomasz_organek_official Instagram
5
(1)

Za niecały miesiąc, 29 września 2023 roku, na scenie klimatycznej Fabryki Lloyda w Bydgoszczy zagoszczy Organek! Ten utalentowany artysta nie zwalnia tempa jeśli chodzi o koncerty. Jeszcze niedawno, pod koniec kwietnia 2023 roku, wystąpił w Toruniu, gdzie towarzyszył mu Chór Politechniki Morskiej z Szczecina. Atmosfera tamtego wydarzenia była zupełnie inna – pełna podniosłości i uroczystości, mimo że na setliście znalazły się utwory z jego wcześniejszych albumów.

Panowie z zespołu od tamtej pory nie zwalniają tempa! Już 29 września 2023 roku zaprezentują się w Bydgoszczy, w Fabryce Lloyda.

Organek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie rockowej. Jego najnowsza płyta z 2021 roku, zatytułowana „Na razie stoję, na razie patrzę”, cechuje się wyjątkowym zróżnicowaniem stylistycznym. Na tej płycie można odnaleźć nie tylko klasyczny rock, ale również post-punk oraz elementy muzyki elektronicznej. Teksty utworów poruszają kwestie społeczne i polityczne, które kształtują Polskę w ostatnich latach.

Podczas koncertu w Bydgoszczy bez wątpienia będzie można usłyszeć takie przeboje jak „Głupi ja”, „Kate Moss” czy „Mississippi w Ogniu”. Bilety są jeszcze dostępne w I puli, kosztują 99 zł, a potem w II puli za 119 zł. Nie przegap tej okazji!

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł