Oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny

0
(0)

Jak wybrać niebanalny upominek na czterdziestkę mężczyzny? Za czym się rozglądać i co może sprawić mu autentyczną przyjemność? Sprawdźmy najciekawsze pomysły na prezenty, które nie wieją nudą i mają szanse stać się prawdziwym, urodzinowym hitem!

Jak wybrać oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że poszukiwanie idealnego prezentu na czterdziestkę można rozbić na kilka różnych inspiracji. Mogą to być rzeczy związane z pasją danej osoby, gadżety czysto rozrywkowe, praktyczne ale i upominki z tzw. górnej półki. Typ wybieramy oczywiście zgodnie z naszym budżetem i możliwościami, pamiętając o tym, że świetny prezent wcale nie musi być drogi! Dla wielu mężczyzn sprawdzonym upominkiem będzie to, w co włożyliśmy pracę, pomysł i serce, ale tak, że efekt nie jest jednak a’la bazarową tandetą.

Co na oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny? Podpowiadamy!

  • Personalizowane kartki urodzinowe np. elektroniczne, składające życzenia naszym głosem ale i możliwe do powieszenia na ścianie np. z zestawem ważnych dla danego mężczyzny zdjęć (tu można wykorzystać fotografie rodzinne, odznaczenia, medale, nagrody – jeśli np. solenizant jest sportowcem czy też osiąga sukcesy na polu biznesowym).
  • Ekskluzywne zegarki – coś, co jest na tyle uniwersalne, że przyda się każdemu i jednocześnie na tyle unikalne i ciekawe, że po prostu się podoba.
  • Alkohole – i to niekoniecznie takie, które przeznaczone są do spożycie od razu. Śmiało można kupić tzw. butelko kolekcjonerski np. cennej już dziś whisky, która za kolejne trzy, pięć i dziesięć lat nabierze jeszcze na wartości.
  • Prezenty zabawne, z tzw. „jajem”. Coś, co jest bezpośrednio związane z mężczyzną i jednocześnie podane w wesołej, śmiesznej, a czasem nawet satyrycznej formie.
  • Prezenty nietypowe, z takich, które stanowią voucher na różne szalone atrakcje. W sieci można np. znaleźć portale oferujące vouchery na skok ze spadochronem, godzinną jazdę luksusowym Ferrari po jednym z profesjonalnych torów wyścigowych, loty na paralotni, weekend w hotelu z atrakcjami, pobyt w komorze próżniowej z możliwością unoszenia się w niej, wizytę na statku kosmicznym czy w bazie rakietowej itd.
  • Gadżety związane z hobby mężczyzny, oczywiście takie, których jeszcze nie posiada. Tu warunkiem dobrego wyboru jest wiedza o tym, czym solenizant się interesuje i co w tej kategorii jest naprawdę warte uwagi.
  • Gry komputerowe – tylko wtedy gdy czterdziestolatek je lubi. Można wtedy wybrać ze sklepowej półki coś nowego, co dopiero pojawiło się na rynku.

Inspiracji jest mnóstwo, wystarczy tylko poświęcić chwilę czasu na to, by wybrać na prezent na 40-stkę coś absolutnie niepowtarzalnego!

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł