Przegląd najlepszych modeli golarek męskich i trymerów do 100 zł

0
(0)

Najlepszym sposobem na zadbanie o zarost jest wizyta u dobrego barbera. Nie zawsze jednak jest na to czas. Z właściwym modelowaniem brody, wąsów oraz baków można poradzić sobie samodzielnie, w domu. Niezbędne będzie jednak zaopatrzenie się w odpowiedni sprzęt. Co najlepiej sprawdzi się do stylizacji zarostu? Zobacz przegląd najlepszych trymerów i golarek. Skupiliśmy się na niedrogich urządzeniach, na które każdy może sobie pozwolić. Oto lista golarek i trymerów do 100 zł.

Na co zwrócić uwagę, wybierając trymer lub golarkę?

Golenie się za pomocą maszynki jednorazowej, maszynki z wymiennymi wkładami albo brzytwy to czynność wymagająca dużej wprawy. Łatwo tutaj o błąd, który może zniweczyć wielotygodniowe starania o idealny zarost. Można się także zaciąć, co bywa bardzo bolesne. Dlatego nie należy się dziwić, że wielu mężczyzn wybiera bezpieczniejszą opcję, czyli golarki elektryczne i trymery.

Jak wybrać odpowiedni sprzęt do przycinania zarostu lub golenia się na gładko? Przeglądając specyfikację różnych modeli należy zwrócić uwagę na kilka ważnych cech.

  • Typ sprzętu – golarka ma za zadanie całkowite usuwanie zarostu, natomiast trymer bardziej nadaje się do stylizacji, czyli nadawania brodzie i wąsom odpowiedniego kształtu. Co więcej, za pomocą niektórych trymerów można także usuwać owłosienie z innych części ciała – na przykład klatki piersiowej. Niektóre sprzęty potrafią także łączyć funkcję trymera i golarki. Przed zakupem warto określić, czego właściwie szukasz.
  • Sposób ładowania – golarki i trymery mogą pracować na kablu (z zasilaniem sieciowym) albo dzięki akumulatorowi, czyli wtedy, gdy są naładowane. Niektóre modele mają zasilanie akumulatorowo-sieciowe, co wydaje się uniwersalnym rozwiązaniem. Sprzęt, który wpadł ci w oko, działa na akumulator? Zwróć uwagę na czas pracy i czas potrzebny do odzyskania pełni mocy.
  • Regulacja długości cięcia – im dokładniej chcesz wystylizować zarost, tym większa precyzja będzie potrzebna. Zanim kupisz trymer, sprawdź, ile poziomów cięcia oferuje.
  • Praca na mokro – zazwyczaj zarost usuwa się na sucho. Na rynku znajdziesz jednak również modele wodoodporne, które umożliwiają golenie na mokro.

Golarki męskie i trymery do 100 zł – najlepsze modele

Wiesz już jak wybierać odpowiedni sprzęt do golenia. Pora przyjrzeć się polecanym urządzenia, które można kupić za mniej niż 100 zł!

  • Trymer Koenic KBT 40520

To uniwersalny trymer, który umożliwia ustawienie pięciu różnych długości cięcia. Stojak na urządzenie jest jednocześnie ładowarką. Akumulator działa przez 50 minut, a uzupełnienie energii w stacji ładującej zajmuje około cztery godziny. Omawiany model jest bardzo lekki i poręczny. Sprawdzi się więc również w podróży – nawet wtedy, gdy wyruszasz w drogę z niewielkim bagażem.

  • Trymer Babyliss T861E

Ta propozycja będzie odpowiednia dla każdego mężczyzny, który potrzebuje bardzo precyzyjnej regulacji zarostu. Trymer może strzyc na długość od 0,5 mm do 12 mm, dzięki czemu uda ci się przyciąć wąsy i brodę wyjątkowo dokładnie. Czas działania na akumulatorze to ok. 60 minut. Po tym czasie możesz korzystać ze sprzętu dalej – dzięki zasilaniu sieciowemu.

  • Golarka Enchen Blackstone C

Ostatnia propozycja to produkt inny od pozostałych. Zamiast precyzyjnych ostrzy z możliwością regulacji, urządzenie opiera się na pracy trzech ruchomych głowicach, które dostosowują się do kształtu twarzy oraz szyi. Jeśli chcesz golić się na gładko bez ryzyka podrażnień, trudno o lepszą rekomendację! Ładowanie wystarcza aż na 90 minut. Sprzęt jest wodoodporny, co sprawia, że można się golić także na mokro.

Zobacz wszystkie golarki i trymery w sklepie MediaMarkt i wybierz model, który najbardziej przypadł ci do gustu!

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł