Tak zmieniał się Sławek Uniatowski!

Sławek Uniatowski (@uniatowski) Instagram
5
(1)

Sławek Uniatowski zdobywa coraz większe grono fanów, a szczególnie kobiety nie są w stanie oprzeć się jego urodzie. Jednak nie zawsze prezentował się on tak elegancko i z klasą. Gdy patrzymy na jego zdjęcia sprzed lat, aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba…

Sławek Uniatowski już niemal od urodzenia przejawiał ogromny talent muzyczny. Już w wieku pięciu lat samodzielnie uczył się grać na pianinie, a jako nastolatek komponował i tworzył teksty piosenek. Jego znajomi wspominają, że Sławek był zawsze otoczony muzyką. „Sławek był taki, że wszędzie, gdzie byli ludzie i stało pianino, tam on grał i śpiewał” – opowiada Tomasz Organek w programie „Uwaga!”. „Mówili, że nie da się go zatrzymać, bo on cały czas gra i śpiewa. Po co ludzie mają płacić za jego koncert, skoro on wszędzie, gdzie jest pianino, gra i śpiewa do białego rana” – śmieje się Patricia Kazadi.

Sławek Uniatowski przeszedł ogromną metamorfozę. Na przestrzeni lat zmienił się nie do poznania. Przez wiele lat głównie grał covery w różnych klubach i współpracował z największymi gwiazdami. Dopiero w 2018 roku wydał swoją pierwszą solową płytę i ogłosił, że wreszcie może robić wszystko na swoich warunkach.

„Jako dziecko podpisałem kontrakt, który po 10 latach został rozwiązany za porozumieniem stron. Teraz jestem tu, gdzie jestem. Przez ostatnie trzy lata robię wszystko na swoich warunkach. Nikt nie mówi mi, jaką muzykę mam grać” – wyznał Uniatowski w programie „Uwaga!”.

To wiązało się także ze zmianą jego wyglądu, w którym wcześniej mieli zastrzeżenia jego znajomi.

„Na początku braliśmy go za chuligana, człowieka nieprzewidywalnego. Śpiewał fantastycznie. Pamiętam, jak przyszedł na próbę po całej nocy spędzonej gdzieś na mieście. Trudno było tego nie zauważyć, ale był w tym też pewien urok. Jego wykonanie „Tanga” było brawurowe, bo był w tym naturalny. Był nocnym ptakiem, a nie entuzjastą fitnessu” – mówi piosenkarz Grzegorz Turnau.

Później Uniatowski postawił na elegancję i zaczął dbać o swoją sylwetkę. „Garnitur świetnie prezentuje się na dobrze zbudowanym ciele” – przyznaje Uniatowski, a Turnau komentuje: „Troska o ciało powinna iść w parze z troską o psychikę. U Sławka to idzie w parze. Przez te 12 lat zmienił się harmonijnie razem ze swoim ego”.

„Rozumiem, dlaczego teraz Sławka otaczają tłumy fanki. Jest bardzo przystojnym mężczyzną” – śmieje się Organek.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł