Sławek Uniatowski – jego dom płonął gdy on śpiewał w Sopocie

Sławek Uniatowski (@uniatowski) Instagram
5
(1)

Kilka dni temu Sławek Uniatowski zachwycił swoim niezwykłym głosem publiczność zgromadzoną w Operze Leśnej oraz widzów oglądających transmisję w TVN. W trakcie Top of the Top Sopot Festivalu, śmiało zaprezentował utwór Zbigniewa Wodeckiego „Nad wszystko uśmiech Twój”. Niedawno ujawnił, że tuż przed wyjściem na scenę dowiedział się o pożarze, który wybuchł w jego domu. Uniatowski pokazał rozległe zniszczenia spowodowane przez ten żywioł.

Festiwal Top of the Top Sopot 2023 już odszedł do historii. Niemniej jednak niektóre występy artystów, którzy zaprezentowali się w Operze Leśnej, na długo pozostaną w pamięci widzów oglądających TVN. Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu był Sławek Uniatowski. Aktor oraz wokalista zaistniał w Sopocie w czwartek, 24 sierpnia, w trakcie koncertu „Magiczne Słowa”.

W tamtym czasie Opera Leśna napełniła się dźwiękami najpiękniejszych polskich utworów w symfonicznych aranżacjach. Zebrana w amfiteatrze publiczność oraz ci przed ekranami telewizorów przypomnieli sobie wyjątkowe, ponadczasowe melodie, które zostały zaprezentowane w pełni klasycznych, niezwykłych wykonaniach. Sławek Uniatowski wykonał jeden z największych hitów Zbigniewa Wodeckiego — „Nad wszystko uśmiech Twój”.

Sławek Uniatowski pojawił się na scenie w Sopocie, w trakcie gdy płonął jego dom
Widzowie nie zdawali sobie sprawy, że tuż przed wyjściem na scenę Sławek Uniatowski usłyszał słowa, które wstrząsnęły jego wnętrznościami. Okazało się, że podczas gdy on śpiewał w Sopocie, ogień pochłonął jego dom. Artysta podzielił się na mediach społecznościowych relacją, w której opowiedział o bolesnym incydencie, jaki mu się przytrafił. – Przed moim występem w Sopocie w czwartek, dowiedziałem się, że płonie mój dom – rozpoczął Uniatowski. W dalszej części opowieści zdradził, że sąsiedzi szybko dostrzegli pożar. – Udało się dość szybko opanować ogień, dzięki czemu nie spłonął cały dom, tylko jego część… Sąsiad poinformował mnie, że gdyby strażacy przybyli na miejsce 5-7 minut później, ogarnąłby całą budowlę – kontynuował.

Artysta poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych, że niedawno zamieszkał w tej posiadłości i jeszcze nie miał okazji jej ubezpieczyć. Dodał również, że nie jest pewien, co dokładnie wywołało pożar.

Sławek Uniatowski udostępnił w internecie obrazy zniszczeń, które zostały spowodowane przez żywioł. – Czekają mnie wymiany części elewacji, okien, które były nowe, będę musiał wymienić, a także naprawić dach garażu oraz dach sąsiada w sypialni. Na szczęście sąsiad miał ubezpieczenie… Planowałem ubezpieczyć ten dom w tym tygodniu, ale nie zdążyłem, więc teraz będę musiał sam uporać się z tym bałaganem – wyjawił.

Artysta serdecznie podziękował swoim fanom za okazane wsparcie. Poprosił również o polecenie rzetelnych fachowców, którzy pomogą mu naprawić powstałe w wyniku pożaru szkody. Wspomniał, że w chwili obecnej brakuje mu dostępu do prądu oraz ciepłej wody.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł